Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 marca 2020 imieniny: Amelii, Leonarda | 1867 - Kupno Alaski przez Stany Zjednoczone

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Projekt PCK wzywa do działania!

Michał Maliszewski   
wtorek, 18 czerwca 2019 06:00

PlakatProjekt "Aktywni na 100 lat" polega na zwiększeniu zaangażowania młodzieży w działalność wolontariacką w swoich środowiskach lokalnych.

Działania w ramach projektu będą prowadzone w Lublinie, Zamościu, Chełmie, Łukowie, Lubartowie, Tomaszowie Lubelskim, Kraśniku, Biłgoraju, Dęblinie, Hrubieszowie, Opolu Lub., Radzyniu Podlaskim, Puławach, Włodawie. W każdym z oddziałów rejonowych PCK zostanie zrekrutowana młodzież w wieku 15-29 lat do udziału w projekcie: 20 osób (I grupa) w 2019 roku oraz 20 osób (II grupa) w 2020 roku, łącznie 420 osób w całym województwie podczas całego trwania projektu.

Projekt trwać będzie od czerwca do marca i obejmuje:
- wolontariat i zaangażowanie w działalność Grupy SIM PCK
- cykl szkoleń wstępnych,
- warsztaty tematyczne (kompetencje miękkie, międzykuturowe, społeczne; jak organizowa wydarzenia na rzecz pomocy innym; narzędzia i technologie multimedialne w pracy NGO; tolerancja i akcpetacja; zdowie i styl zycia; pierwsza pomoc; warsztaty manualne i rękodzielnicze),
- coaching dla każdego uczestnika,
organizacja projektów loklanych, według wspólnego pomysłu
- spotkania liderów (4 dniowe wyjazdy liderów po 3 osoby z każdej grupy)
- gala wolontariatu dla wszystkich uczestniów projektu

Jeśli masz w sobie poklady pozytywnej energii, chcesz pomagać innym i zdobyć ogrom kompetencji, które pomogą Ci w przyszłości organizować własne wydarzenia i zostać dobrym liderem - zgłoś się!

Napisz do konsultanta z Radzynia Podlaskiego na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ilość miejsc ograniczona, więc nie czekaj z decyzją!
Wszystkie wydarzenia są darmowe, a po ukończeniu szkoleń uczetstnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające ich nowo zdobyte kompetencje.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.