Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 4 czerwca 2020 imieniny: Karola, Franciszka

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Beata Barszczewska, kandydatka do europarlamentu, zaprezentowała swoją osobę

Michał Maliszewski   
środa, 15 maja 2019 07:00

KonferencjaWczoraj, 14 maja br. w sali kameralnej Radzyńskiego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie z kandydatem do europarlamentu z listy Prawa i Sprawiedliwości, Barbarą Aldoną Barszczewską.

Kandydatkę wprowadził starosta Szczepan Niebrzegowski wraz ze swoim zastępcą Jarosławem Ejsmontem. Na widowni nie było mieszkańców naszego miasta. Zasiedli tam jedynie przedstawiciele lokalnych mediów. – Witam serdecznie na konferencji Barbary Aldony Barszczewskiej, kandydata PiS w tegorocznych wyborach do europarlamentu – wprowadził starosta. – Pani Basia jest każdemu radzyniakowi osobą znaną. Jest ona długoletnim lekarzem naszego szpitala, osobą, którą wszyscy radzyniacy szanują za dotychczasową działalność. Jest również samorządowcem, jest radną obecnej kadencji lubelskiego sejmiku wojewódzkiego. Pełni tam zaszczytną funkcję, jest przewodniczącą komisji zdrowia. W tegorocznych wyborach została wytypowana jako kandydatka PiS – mówił Szczepan Niebrzegowski.

Po wstępie starosty radzyńskiego głos zabrała Barbara Barszczewska, która wymieniała główne założenia polityki Prawa i Sprawiedliwości: - Uczestniczymy wszyscy w historycznym momencie, znów nasza przyszłość jest w naszych rękach. Od wyniku tych wyborów zależy przyszłość naszej ojczyzny – oznajmiła kandydatka do europarlamentu. Głównymi filarami PiS w tej kampanii wyborczej są: Prawo do polskiej waluty – nie dla Euro, prawo do wychowania dzieci – nie dla adopcji najmłodszych przez pary homoseksualne, zaniechania nauki wychowania seksualnego, prawo do programów socjalnych: rodzina 500+, 300+, podwyższenie najniższych płac, 13-ta emerytura dla seniorów, niedopuszczenie do nadmiernej imigracji, równe prawa Polski z innymi państwami w UE, a także poszanowanie zasad religii chrześcijańskiej w całej Europie i Polsce. – Zachęcam do głosowania na reprezentantów PiS-u, dlatego, że gwarantujemy te wszystkie podniesione przeze mnie postulaty i będziemy tego strzec, o to walczyć i będziemy nad tym pracować uczciwie i rzetelnie – podsumowała kandydatka.

Skąd radzynianie mogą znać Barbarę Aldonę Barszczewską? Zapytaliśmy o to samą bohaterkę konferencji: - Mieszkam w Białej Podlaskiej, natomiast w Radzyniu Podlaskim byłam ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego tutejszego szpitala – odpowiedziała. – Pracowałam tu przez trzy lata, a swoją pracę kontynuuje w gabinecie ginekologiczno-położniczym i mam ciągłą styczność i związek z ludźmi, z którymi się znamy. Jest to specyficzny zawód, w którym zna mnie większość kobiet, a panowie być może z widzenia lub ze słyszenia – zakończyła.

Wybory odbędą się 26 maja br. Zachęcamy do głosowania na wybranego przez siebie kandydata! 20 maja br. w Restauracji Manhatan odbedzie się spotkanie z Joanną Muchą (Koalicja Europejska), kandydatką do europarlamentu.

DSC_9324DSC_9326DSC_9327DSC_9329DSC_9333DSC_9335DSC_9336DSC_9339DSC_9340DSC_9343DSC_9344DSC_9350DSC_9354DSC_9361DSC_9362DSC_9364

 

Komentarze  

 
#1 Szanowny Panie Starostoradon 2019-05-15 08:52
Proszę wyjaśnić mieszkańcom jak to jest.
Podczas prezentowania przez Prezesa Kaczyńskiego Panią Kruk do europarlamentu był Pan obecny na sali i nie zgłosił, ze ma własnego kandydata. Czyli jednoznacznie poparł Pan tą kandydaturę.
Obecnie zgłasza Pan Panią Barszczewską, więc w końcu kto jest Pana kandydatem?
Wielu jednak może sądzić , ze jest to typowo rozbijacka robota, aby rozłożyć głosy PIS-owskiego elektoratu.
 
 
#2 o jejkuP.K. 2019-05-15 09:30
frekwencja dopisała :D
 
 
#3 PiSrobi807 2019-05-15 09:53
Kto się modli przed Figurą to ma DIABŁA POD SKÓRĄ!!!!!!!PAN EJSMONTstandardowo skrzywiony jak chaja w grochu!!!
 
 
#4 a to ciekaweyzzum 2019-05-15 15:48
A to ciekawe lekarz lekarz jest przeciwnikiem "edukacji seksualnej" No cóż jak partia tacy kandydaci, jaki szpital tacy lekarze i tyle w temacie
 
 
#5 oświeceniopaopa 2019-05-15 19:27
A to ciekawe, lekarz, człowiek wykształcony a edukacji ludziom wzbrania! Paradne.
Za to spokojnie, rozdawnictwo będzie dla was, owieczki radzyńskie xD Oczywiście coś tam o homoseksualistach, coś o imigrantach no i kościółek najważniejszy :)

BTW to że nie wpuścili ludzi na to "spotkanie" jest żartem, chyba ktoś się tu wzoruje na naszym włodarzu
 
 
#6 W co my się bawimy ?Janek Cerdowski 2019-05-16 13:34
Jeżeli nadal praca Parlamentu Europejskiego będzie tak wyglądała jak dotychczas, to Pani Beata oprócz zaprezentowania swojego programu, będzie musiała wykazać się przed wyborcami dobrym refleksem, bo to będzie chyba najbardziej przydatna umiejętność w PE. Na potwierdzenie relacja z pracy w tej poważnej, europejskiej instytucji: www.youtube.com/.../
Czy ktoś jeszcze nadal wierzy, że ma wpływ na ustawodawstwo europejskie ?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.