Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 maja 2019 imieniny: Iwony, Emilii

Już niedługo

Koncert Riffertone (pop, jazz, r&b) image
Koncert Riffertone (pop, jazz, r&b), 25.05.2019, 20:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Spotkanie autorskie w Szkole Podstawowej w Ostrówkach

Michał Maliszewski   
piątek, 08 marca 2019 08:00

Podczas spotkania autorskiego27 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej w Ostrówkach odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Elizą Schwenkgrub.

Zostało ono zorganizowane w ramach szkolnego projektu czytelniczego „Wkręceni w czytanie.” Eliza Schwenkgrub większość swojego życia spędziła w Warszawie. Obecnie zamieszkała w maleńkiej wsi Brzeziny. To kobieta pełna pasji, od dzieciństwa fascynowały ją książki i dalekie podróże.  Dzięki nim odkrywa siebie i rozwija talenty, którymi chętnie dzieli się ze światem. Jej największą pasją jest taniec.

Na spotkaniu Pani Eliza przedstawiła uczniom mapę Krainy opisanej w książce  pt., Tęczowa Kraina. Na Tropie własnych marzeń”. Opowiadała o tym, jak powstała książka, o swoich podróżach, odpowiadała również na liczne pytania zadawane przez dzieci oraz zachęcała wszystkich do realizacji własnych marzeń.  Nie zabrakło też prezentacji krótkich fragmentów utworu przez uczniów oraz samą autorkę.

Młodym czytelnikom bardzo podobało się spotkanie. Świadczyła o tym ilość zakupionych książek oraz kolejka do wpisu dedykacji z autografem autorki. Z pewnością będzie to dla nich niezwykła pamiątka. 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.