Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 sierpnia 2019 imieniny: Róża, Apolinary, Filip

Arti Sentemo i Czesław Mozil – zobaczcie teledysk!

Michał Maliszewski   
środa, 12 grudnia 2018 08:00

Kadr z teledysku4 miesiące temu informowaliśmy Was o wspólnym projekcie kameralnej orkiestry akordeonowej Arti Sentemo z Radzynia Podlaskiego i Czesława Mozila (tutaj!).

Artysta wraz z całą ekipą dźwiękowców i filmowców przyjechał do naszego miasta, by zrealizować nagranie z radzyńskimi muzykami. Arti Sentemo i Czesław Mozil nie wychodzili z Oranżerii przez cały dzień. Dzięki temu powstał utwór i teledysk do projektu „Czesław Mozil i grajkowie przyszłości”. Klip jest już do obejrzenia w serwisie YouTube, natomiast płytę zakupicie w sieci Empik. Możecie znaleźć ją również na Spotify czy Apple Music.

„Grajkowie Przyszłości” to projekt dalekosiężny, rozwojowy i futurologiczny, który będzie miał swoją kontynuację, bo widzę, jak ciepło jest przyjmowany przez dzieciaki, ich rodziców, nauczycieli i kolegów z branży. Czeka na nas kilkaset szkół muzycznych w całym kraju i setki tysięcy zdolnych dzieci, których talent warto i należy zaprezentować szerszemu gronu – napisał artysta pod piosenką wprowadzającą.

Utwory są odkrywane codziennie. Można traktować je jako słodkość z kalendarza adwentowego. Piosenka z udziałem Arti Sentemo została opublikowana w poniedziałek, 10 grudnia.

W utworze zagrali:

Akordeon I: Adam Dudek, Mateusz Golonka, Jakub Stefaniak

Akordeon II: Karol Zbaracki, Stanisław Krupa, Piotr Chmiel

Akordeon III: Mateusz Głowniak, Damian Mazur, Katarzyna Michalak

Akordeon IV: Anna Szczęsna, Aleksandra Kurowska

Akordeon V / bas: Szymon Domański

Flety: Justyna Czuryło, Julia Kiewel

Instrumenty perkusyjne: Julia Drożdż, Angelika Koczkodaj

Gitara: Jakub Orłowski

Dyrygent: Zbigniew Czuryło

Słowa: Michał Zabłocki

Muzyka: Czesław Mozil

Posłuchajcie:

 

Komentarze  

 
#1 fajny projektJakub Jakubowski 2018-12-12 13:45
Gratulacje!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.