Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 listopada 2020 imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

TV Orlęta - nowy projekt skierowany do kibiców radzyńskiej drużyny

Mariusz Szczygieł   
piątek, 02 kwietnia 2010 16:17

Michał Szczygielski w trakcie nagrywania wywiadu (drugi od lewej)Autorzy najstarszej (już 5 lat) w Radzyniu strony o naszym klubie piłkarskim "Orlęta Spomlek" wychodzą do miłośników piłki nożnej z nowym projektem "TV Orlęta".

Jak sami mówią, od przeszło trzech lat dokumentują zmagania naszej drużyny także na taśmie kamery filmowej, umieszczając wybrane, niewielkie fragmenty na prowadzonej przez siebie stronie orleta-spomlek.pl. Swoimi nagraniami, szczególnie z meczów wyjazdowych "Orląt" chcieliby się podzielić również z kibicami, którzy na takie spotkania nie mają okazji pojechać. 

Mirosław Piasko i Michał Szczygielski pytają więc wszystkich kibiców, czy chcieliby mecze te obejrzeć na ekranie telewizora w jednym z radzyńskich lokali (trwają poszukiwania). Specjalnie w tym celu przygotowali na swojej stronie ankietę, gdzie każdy może oddać swój głos i wyrazić opinię w sprawie nowego projektu redaktorów. 

Artykuł o "TV Orlęta" oraz ankietę znajdziesz tutaj.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.