Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 września 2019 imieniny: Tomasza, Maurycego

Firma Febi szkoli samochodziarzy ZSP

Michał Maliszewski   
wtorek, 06 listopada 2018 08:00

Wspólne zdjęcieUczniowie klas samochodowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim uczestniczyli w warsztatach zorganizowanym przez producenta części zamiennych, firmę Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o.

Tematem szkolenia była „Naprawa układu rozrządu silnika”. Szkolenie składało się z dwóch etapów, które prowadził Jerzy Kaparuk trener w firmie Febi. W pierwszym panelu szkolenia, uczniowie zapoznani zostali z dostępnymi na rynku częściami zamiennymi układów rozrządu, oferowanymi przez firmę Febi, które używane są w naprawach pojazdów.

Drugi etap to już zajęcia praktyczne z wymiany układu napędu rozrządu według odpowiedniej procedury naprawy. Każdy z uczestników szkolenia otrzymał pomoce naukowych a także certyfikat ukończenia szkolenia.

Ogromne podziękowania należą się dla Jerzego Kaparuka z firmy Ferdinand Bilstein Polska, który przeprowadził szkolenia w naszej szkole.

181105-szkolenie-1181105-szkolenie-2181105-szkolenie-3181105-szkolenie-4181105-szkolenie-5181105-szkolenie-6

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.