Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 kwietnia 2019 imieniny: Marzeny, Klaudiusza

Kolejna konferencja. Tym razem przyjedzie do nas senator Grzegorz Bierecki

Michał Maliszewski   
wtorek, 11 września 2018 07:00

KonferencjaW imieniu Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski Jerzego Rębka, zapraszamy na konferencję prasową z udziałem Senatora RP Grzegorza Biereckiego.

Konferencja odbędzie się 13 września (czwartek) br. o godzinie 10.00 na Placu Wolności. Głównym tematem będzie nieprzyznanie przez Urząd Marszałkowski naszemu miastu 10 mln zł na rewitalizację pałacu Potockich i Rynku.

W przypadku złej pogody, konferencja odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta (parter).

 

Komentarze  

 
#21 Hmm...RIKI 2018-09-12 20:44
No właśnie - czy zobaczymy te obiecane przez Pana Burmistrza pozwolenia jako rzeczowy a nie populistyczny kontrargument dla Marszałka...? A może będziemy wysłuchiwać nadal zamydlania oczu projektem z pieczęciami, który wg naszego Włodarza był Jego pozwoleniem. Ktoś tu bazuje na niewiedzy społeczeństwa ciągle powtarzając jak mantrę, że "moja prawda jest mojsia" - czyli moje postrzeganie ustanowionych przepisami regulacji lub kryteriów ustanowionych w ramach naboru wniosków przez Urząd Marszałkowski (co miało miejsce w tym przypadku), stoi ponad tymi regułami i każdy ma dostosować się do mnie, a nie ja do tych uregulowań. Przecież miasto dostało czas na uzupełnienie wniosku, a nie wytłumaczenie stanu rozumienia rzeczy po swojemu. To już trąca jakąś paranoją... Inne gminy też uzupełniają a nie polemizują i dlatego otrzymują w większości wszystkie dotacje...
 
 
#22 tak RIKIeSPe 2018-09-12 21:44
Msza rację RIKI, gdy rozmawia się z ludźmi utożsamiającymi sie z PiS, i będącymi obecnie przy tak zwanej władzy, nawet tu u nas w małym miasteczku, wydaje się, że im się wydaje, że im wszystko wolno. Byle prypeć będący przy władzy z namaszczenia PiS, chełpi się nadętą dumą, że aż mu ślina z pyska chlapie. Nie spotkałem się z takim debilizmem od zarania moich mrocznych dziejów.
Machać jakimiś papierami, a je upublicznić, to jest wielka różnica wiarygodności.
 
 
#23 cisza,ciszawaluś 2018-09-13 14:39
portal mieniący się najlepiej poinformowanym w mieście nic nie informuje nic o dzisiejszej konferencji.o niej informują portale regionalnej a tutaj cisza .może to nie po linii politycznej wydawcy?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.