Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 lutego 2019 imieniny: Leona, Ludomira

Nowa odsłona strony internetowej MBP

Agnieszka Bober, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim   
czwartek, 09 sierpnia 2018 06:00

Nowa strona internetowa bibliotekiZ ogromną przyjemnością informujemy, że zakończyła się przebudowa strony internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim.

Obecnie odwiedzając nas za pośrednictwem adresu www.mbpradzyn.pl, znajdziecie szereg informacji uporządkowanych graficznie, przez co poruszanie się po naszej stronie jest wygodne i czytelne dla użytkownika. Nasuwa się pytanie, na co zwrócić uwagę? Odpowiedź nie jest prosta, bowiem oferta naszej biblioteki, to szeroki wachlarz usług.

Warto na pewno zajrzeć do AKTUALNOŚCI, tam znajdziecie ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach i zmianach, które mogą być istotne dla Czytelnika. KATALOG ON-LINE pozwala na dostęp do naszego księgozbioru z pozycji domowego fotela, jest to bowiem możliwość sprawdzenia, czy interesująca nas aktualnie książka jest dostępna. Poprzez KATALOG ON-LINE, możecie intersującą Was pozycję książkową zarezerwować i odebrać wówczas, kiedy będzie dostępna do wypożyczenia. Mamy również coś dla najmłodszych fanów bajek i baśni, którzy chcieliby choć przez chwilę poczuć się jak to jest być bohaterem z własnych marzeń.  Poza bogatymi zbiorami nasza oferta to także WYPOŻYCZALNIA STROJÓW, z którą możecie zapoznać się wstępnie na naszej stronie internetowej. Do przymiarki i po dokonanie ostatecznego wyboru, zapraszamy osobiście. Czytelnicy zainteresowani KLUBEM BIBLIOTEKA MALUCHA, czy DYSKUSYJNYM KLUBEM KSIĄŻKI, również znajdą  informacje na stronie www.mbpradzyn.pl.

Wszystkiego jednak nie zdradzamy, zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą on-line poprzez stronę www.mbpradzyn.pl, Fanpage, Instagram i przede wszystkim osobiście. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Czekamy na sugestie i uwagi dotyczące strony www.mbpradzyn.pl.   

 

Komentarze  

 
#1 Chce wiedziec jako podatnikzeus 2018-08-09 07:01
Ciekawe jakie pieniadze kosztowala
 
 
#2 Do zeuskomentator1233 2018-08-09 11:31
Podejrzewam, że niewielkie, biorąc pod uwagę że do tragiczna Joomla z darmowym szablonem z neta :)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.