Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 czerwca 2026 imieniny: Antoniego, Lucjana

Kolejna nauczycielka otrzymała akt mianowania

Michał Maliszewski   
piątek, 29 grudnia 2017 07:00

Burmistrz przekazuje akt mianowaniaWczoraj, 28 grudnia br. podczas sesji Rady Miasta aktu nadania stopnia nauczyciela mianowanego dokonał Jerzy Rębek we współpracy z przewodniczącym RM Adamem Adamskim.

Awans nauczycielski otrzymała Magdalena Oleksiej, nauczyciel pracujący w Przedszkolu Miejskim. Zdała ona pozytywnie egzamin nauczyciela mianowanego, natomiast wczoraj w obecności burmistrza i radnych złożyła ślubowanie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślności w dalszej pracy pedagogicznej. 

171228-mianowa-01171228-mianowa-02171228-mianowa-03171228-mianowa-04171228-mianowa-05171228-mianowa-06171228-mianowa-07171228-mianowa-09171228-mianowa-10

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
4 opony 235,50r19
niedziela, 31 maja 2026
noimage
Meble kalwaryskie
czwartek, 11 czerwca 2026
noimage
drzwi wewnętrzne używane
poniedziałek, 01 czerwca 2026