Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 17 stycznia 2026 imieniny: Marian, Jan, Antoni

Już niedługo

Styczeń w ROK image
Styczeń w ROK, 31.01.2026, 23:00, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Bombowy żartowniś zatrzymany

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
wtorek, 07 listopada 2017 15:15

PolicjaRadzyńscy policjanci ustalili i zatrzymali 16-ego mieszkańca Czemiernik, który wczoraj zadzwonił do dyżurnego policji i anonimowo poinformował, że w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim znajduje się ładunek wybuchowy.

Na miejsce niezwłocznie zostały skierowane patrole Policji. Po sprawdzeniu budynku przez policjanta przeszkolonego w zakresie rozpoznania minersko-pirotechnicznego oraz terenu przyległego, alarmu nie potwierdzono.

Policjanci ustalili do kogo należy numer z którego dzwoniono. Zaraz potem zatrzymano 16-letniego mieszkańca Czemiernik, który w chwili zatrzymania przebywał na terenie ośrodka. Nie potrafił wytłumaczyć dlaczego to zrobił. Noc spędził w Policyjnej Izbie Dziecka w Lublinie. 16-latek odpowie przed Sądem Rodzinnym za spowodowanie fałszywego alarmu bombowego. Koszty akcji mogą pokryć rodzice.  

 

Komentarze  

 
#1 RE: Bombowy żartowniś zatrzymanykinga75 2017-11-07 21:50
sprawdźcie czy czasem gdzieś nie ma armatki i pocisków jądrowych gdzieś przy sobie przecież to nie jaja
 
 
#2 eradzyniak13 2017-11-08 00:07
kinga75 tą jakże delikatną czynność radzyńska policja pozostawia Tobie skoro jesteś taką wielbicielką ortalionowych chłopców z OHP.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Pellet Olczyk worki 15kg
Pellet Olczyk worki 15kg
sobota, 10 stycznia 2026
noimage
Rębak do drewna
piątek, 09 stycznia 2026
noimage
Mieszkanie do wynajęcia
niedziela, 04 stycznia 2026