Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 maja 2020 imieniny: Feliksa, Ferdynanda | 1940 - za zabicie Niemca rozstrzelano w lesie Planta 50 mężczyzn z Rudna i proboszcza Romana Ryczkowskiego

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Wypadek w Wohyniu. 14-latek wyjechał ciągnikiem nie udzielając pierwszeństwa

Michał Maliszewski   
piątek, 07 lipca 2017 11:47

Na miejscu wypadkuRadzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj kilka minut po godz. 11 w miejscowości Wohyń na ul. Radzyńskiej.

Kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus, 14-letni mieszkaniec gminy Wohyń prawdopodobnie w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdy podczas włączania się do ruchu doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Audi A4, którym kierował 54-letni również mieszkaniec gminy Wohyń. W wyniku uderzenia ciągnik przewrócił się, natomiast kierujący nim 14-latek doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Jak ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki w chwili zdarzenia kierujący ciągnikiem rolniczym na błotniku przewoził swojego 13-letniego brata, który również trafił do szpitala.

Kierowca osobówki nie odniósł żadnych obrażeń, natomiast podróżujący z nim pasażerowie tj. 5-letni chłopczyk oraz 46-lenia i 77-letnia kobieta z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący byli trzeźwi.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozsądek, wyobraźnię i rozwagę na drodze. Najczęstsze przyczyny wypadków to: nadmierna prędkość, wymuszanie pierwszeństwa, nieprawidłowe wyprzedzanie czy też nagłe wtargnięcie na jezdnię. Pośpiech i brak ostrożności może doprowadzić do tragedii wielu osób.

Ciągnik

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.