Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Przywłaszczył pieniądze i kluczyki do auta pracodawcy

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
czwartek, 29 czerwca 2017 23:34

PolicjaWczoraj do radzyńskiej komendy zgłosił się mężczyzna. Poinformował oficera dyżurnego, iż działając z upoważnienia właściciela firmy  w gm. Czemierniki we wtorek tuż przed godz. 12:00 wydał  pracownikowi firmy pieniądze oraz samochód marki Renault Master. 19-latek  miał udać się w trasę. 

Jak się okazało po kilku godzinach, pojazd, który wydał pracownikowi  znajduje się na jednym z parkingów w Radzyniu Podlaskim. 19-letni mieszkaniec gm. Kąkolewnica tłumaczył właścicielowi, iż znajduje się na komendzie, bo jest zatrzymany przez Policję. Przekazana informacja przez pracownika szybko została zweryfikowana i okazała się nieprawdziwa. Z 19-latkiem pomimo wielokrotnych prób nie można była nawiązać kontaktu.

Radzyńscy kryminalni prowadząc tę sprawę zatrzymali sprawcę przywłaszczenia. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze  

 
#1 Dobra RadaEluna16 2017-06-30 23:32
Cóż pracodawca zapewne nierozliczyl się jak należy z pracownikiem i takie są tego skutki. Ciesz się człowieku, że Ci auta np w Hiszpanii nie zostawił!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Praca przy dociepleniach budynków
czwartek, 11 kwietnia 2024
noimage
rozsiewacz nawozu motyl 400kg
sobota, 13 kwietnia 2024
noimage
Kupię rusztowanie
niedziela, 14 kwietnia 2024