Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 grudnia 2025 imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Ujęto amatora jazdy samochodem po alkoholu bez uprawnień

Michał Maliszewski   
niedziela, 03 stycznia 2016 19:55

Tym samochodem podróżował pijany kierowcaMiał niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie i jechał w takim stanie drogą krajową.

Wczoraj po godz. 13:00 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany, że drogą krajową jedzie samochód, którego kierowca wykonuje niebezpieczne manewry na drodze. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Mundurowi zauważyli auto w miejscowości Biała. Styl jazdy kierującego wskazywał, że może znajdować się on w stanie nietrzeźwości. Gdy policjanci zatrzymali opla okazało się, że za kierownicą siedzi 49-letni mężczyzna, mieszkający obecnie poza granicami naszego kraju.

Czuć było od niego woń spożytego alkoholu. Urządzenie wykazało niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie 49-latka. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że jest on poszukiwany przez inną jednostkę celem odbycia kary pozbawienia wolności za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Mężczyzna dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania. W rozmowie z policjantami przyznał, że kilka razy zdawał egzamin, lecz z bez powodzenia.

49-latek zatrzymany został w policyjnym areszcie. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Usługi remontowo budowlane
wtorek, 25 listopada 2025
noimage
Marchew odpadowa
niedziela, 23 listopada 2025