Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Zgubił ich zapach marihuany

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 20 lipca 2015 16:13

Znalezione przy mężczyznach narkotykiRadzyńscy policjanci ujawnili 63-tabletki amfetaminy, 0,27 grama marihuany.

Do zdarzenia doszło w pod koniec ubiegłego tygodnia w Radzyniu Podlaskim. Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego na ulicy Ostrowieckiej zauważyli dwóch młodych mężczyzn, od których wyraźnie czuć było zapach marihuany. Po wylegitymowaniu ich okazało się, że są to 25-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego oraz 28-letni mieszkaniec Łukowa. U 28-latka policjanci ujawnili niewielkie ilości amfetaminy. Funkcjonariusze sprawdzili również samochód, którym przyjechali mężczyźni. Tam mundurowi znaleźli 63-tabletki amfetaminy oraz 0,27 grama marihuany.

Jak ustalili policjanci środki odurzające należały do 25-latka. Narkotyki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyźni zatrzymani do wyjaśnienia. Usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Próbki perfum 5ml
Próbki perfum 5ml
poniedziałek, 15 czerwca 2026
noimage
Praca w lesie
poniedziałek, 15 czerwca 2026