
Komentarze
- Minister Tomasz Siemoniak odwiedzi Radzyń Podlaski
Najprawdopodobniej zawiera 6-metylo-nikotynę – syntetyczną substancję, nieobjętą aktualną ustawą, ki...
- Kraków - Minister Tomasz Siemoniak odwiedzi Radzyń Podlaski
Jak można wciągać kokę i to na wizji ??? To przykład dla młodych.
- Kraków - Minister Tomasz Siemoniak odwiedzi Radzyń Podlaski
Jako osoba o dostępie do informacji niejawnych był wielokrotnie i wielopłaszczyznowo sprawdzany. Odn...
- zimny - Minister Tomasz Siemoniak odwiedzi Radzyń Podlaski
Jak można jednocześnie chcieć Matkę Boską na królową Polski i alfonsa na prezydenta. Głosując na prz...
- bob - Minister Tomasz Siemoniak odwiedzi Radzyń Podlaski
Gdzie jest Zorro?Problem policji w Tarnowie.
- waluś
Radzyń Podlaski. Potrącony przez samochód 27-latek nie przeżył |
Mariusz Szczygieł | |||
niedziela, 30 czerwca 2013 10:20 | |||
Do tragedii doszło o 1.40 w nocy, w niedzielę 30 czerwca, niedaleko skrzyżowania z ul. Budowlanych. Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że obydwaj mężczyźni szli drogą krajową nr 19 i zostali potrąceni przez jadący w stronę Międzyrzeca samochód marki Renault Clio. W wyniku uderzenia, 27-letni Łukasz K. został najprawdopodobniej wyrzucony w powietrze i znalazł się na drugim pasie jezdni. Po leżącym na szosie mężczyźnie przejechała najpierw skoda, a potem mercedes. Mężczyzna nie przeżył wypadku. Drugi z pieszych, z obrażeniami ciała, został przewieziony do radzyńskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja ustala szczegóły tego tragicznego wydarzenia.
|
Komentarze
AKURAT TO ZDJĘCIE UWAŻAM ZA ZBĘDNE PANIE MARIUSZU!!!
Czy przypadkiem właściwym adresatem nie powinien być Dyrektor Lubelskiego Oddziału GDDKiA?
Jak wypadek zdarzy się na "19"-tce w Borkach to tamtejszy Wójt będzie za to odpowiedzialny, a jak na obwodnicy Kocka to Burmistrz tegoż miasta?
Winny jest zarządca tych dróg. Pamiętam po wypadku w Borkach, gdzie miedzy innymi zawiniły niewykoszone pobocza wzdłuż drogi, zostały one wykoszone w ciągu dwóch dni. Mam nadzieje, że to samo się stanie w sprawie tego chodnika z dyskoteki..