Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Burmistrz Radzynia z wotum zaufania i absolutorium...
Najlepiej krytykować kogoś kto przejmuje podwórko z chwastami, nie jest źle
- 197710 - Burmistrz Radzynia z wotum zaufania i absolutorium...
Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszoną główną trybunę wraz z szt...
- sportek - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Czyli - z jednej strony prawda, bo faktycznie mniejsza wypłata, ale ... Rzetelność wymaga, by napisa...
- zimny - Mamy milion siedemset na Zbulitowską!
No tak , warszawska nie zrobiona , Chomiczewskiegi nie skończone a on już się zabiera za Zbulitowską...
- olka.123 - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Grafika i cały artykuł to jedna wielka MANIPULACJA. Różnica wynika tylko i wyłącznie z wysługi lat. ...
- P.K.
Radzyń Podlaski. Ścięła latarnię na Wyszyńskiego |
| Mariusz Szczygieł | |||
| piątek, 13 lipca 2012 12:31 | |||
Około 11.50 jadąca od strony ronda Odrzygóździa Volkswagenem Passatem 30-letnia kobieta z nieznanych przyczyn wjechała wprost na latarnię stojącą przy kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że nie dostosowała prękości do warunków jazdy i nie zapanowała nad pojazdem. Chociaż samochód jest roztrzaskany i przygnieciony betonowym słupem to kobieta samodzielnie wyszła z auta. Po badaniu w karetce pogotowia okazało się, że nie stało się jej nic poważnego.
|






Komentarze
A po drugie, to szczególną ostrożność podczas prowadzenia pojazdu należy zachować wszędzie a nie tylko przy kościele MBNP jak zaleca autor.
No już chyba nie ma gorszego stereotypu, niż to, co Ty piszesz. Twój poziom kultury i szacunku do innych jest oszałamiający po prostu.