Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 września 2022 imieniny: Marka, Wacława | 1978 - ks. Witold Kobyliński zwrócił się z prośbą do kurii w Siedlcach o uzyskanie pozwolenia od władz na budowę nowego kościoła w Radzyniu Podlaskim

Już niedługo

XI Dni z Aniołami image
XI Dni z Aniołami, 30.09.2022, Radzyń Podaski
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podlaski. Kobieta zmarła w wyniku wyziębienia organizmu

Mariusz Szczygieł   
piątek, 29 października 2010 08:12

Zwoki kobiety znaleziono przy szalecie miejskim w Radzyniu Podlaskim"28 października 2010r. o godz. 8 rano inspektor Straży Miejskiej w Radzyniu Podlaskim poinformował oficera dyżurnego, że w parku miejskim przy szalecie zostały ujawnione zwłoki kobiety.

Jak się okazało, były to zwłoki 48-letniej mieszkanki Radzynia Czesławy T. Na miejsce został wezwany lekarz, który stwierdził, że prawdopodobną przyczyną zgonu było wyziębienie organizmu. Na miejsce udali się policjanci i prokurator. Na polecenie prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone w prosektorium w Białej Podlaskiej" - poinformował nas Dariusz Łukasiak - rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

"Policja apeluje do wszystkich, aby w okresie zimowym zwracać szczególną uwagę na osoby bezdomne, samotnie mieszkające, leżące na drodze, na ławkach, w przejściach, czy klatkach schodowych. O takich osobach należy poinformować policję, dzwoniąc na numer 997 lub 112, aby nie dopuścić do wychłodzenia ich organizmów. Patrol na pewno uda się we wskazane miejsce i postara się takim osobom pomóc" - dodaje rzecznik Łukasiak.

Patrol policji na miejscu zdarzeniaZa tym murkiem znaleziono zwłoki Czesławy T.W takich warunkach kobieta spędziła swoją ostatnią noc

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.