Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Policjanci wynieśli 50-latka z płonącego domu

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
sobota, 15 czerwca 2024 09:00

Mł. asp. Cezary Borkowski i sierż. szt. Damian MęczyńskiW nocy z piątku na sobotę, kilka minut przed godziną 3:00 oficer dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o pożarze jednego z domów w miejscowości Suchowola, w gminie Wohyń.

Na miejsce skierowany został patrol z Wydziału Prewencji. Mundurowi jako pierwsi ze służb dojechali na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Przed domem zastali upojonego alkoholem 45-letniego właściciela domu, który poinformował, że wewnątrz budynku znajdują się jeszcze dwie osoby.

Funkcjonariusze bez wahania weszli do domu objętego ogniem i gęstym zadymieniem.

W jednym z pomieszczeń na podłodze ujawnili 50-latka, który nie był w stanie wydostać się na zewnątrz budynku o własnych siłach. Mł. asp. Cezary Borkowski i sierż. szt. Damian Męczyński natychmiast wynieśli poszkodowanego na zewnątrz, udzielając mu pomocy przed przyjazdem Zespołu Ratownictwa Medycznego. Po przyjeździe zastępów Straży Pożarnej rozpoczęto akcję gaszenia pożaru. Podczas akcji gaśniczej okazało się, że trzeci z mężczyzn opuścił dom jeszcze przed przyjazdem służb na miejsce pożaru.

50-latek z rozległymi oparzeniami ciała został przetransportowany do szpitala, do którego trafili również dwaj inny mężczyźni, którzy przebywali w domu w momencie wybuchu pożaru.

Z relacji właściciela domu wynika, że mężczyźni razem spożywali alkohol i w trakcie trwającego spotkania postanowili przygotować na palniku butli z gazem posiłek w postaci smażonych ziemniaków. Prawdopodobnie ta czynność spowodowała pożar. Funkcjonariusze będą ustalać, czy pożar wybuchł w wyniku nieumyślnego zaprószenia ognia.

Dom, w którym wybuchł pożar

Wnętrze budynku

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie
wtorek, 23 lipca 2024
Kurtka zimowa Damska na 167cm xxl
Kurtka zimowa Damska na 167cm xxl
czwartek, 18 lipca 2024
MaÅy rowerek dzieciÄcy
Mały rowerek dziecięcy
sobota, 13 lipca 2024