Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 września 2022 imieniny: Marka, Wacława | 1978 - ks. Witold Kobyliński zwrócił się z prośbą do kurii w Siedlcach o uzyskanie pozwolenia od władz na budowę nowego kościoła w Radzyniu Podlaskim

Już niedługo

XI Dni z Aniołami image
XI Dni z Aniołami, 30.09.2022, Radzyń Podaski
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podlaski. Ach te kobiety...

Piotr Matysiak   
czwartek, 14 października 2010 23:16

Kolizja 3 samochodów na ul. Wyszyńskiego w Radzyniu PodlaskimDzisiaj około godziny 10.50 pomiędzy Sanktuarium MBNP a budynkiem sądu i prokuratury doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech aut.

Kierująca Toyotą Yaris zatrzymała swój pojazd przed przejściem dla pieszych aby przepuścić przechodzącą starszą kobietę. Za Toyotą prawidłowo zatrzymała się kierująca Renault Kangoo. Pech chciał, że za „renówką” jechała Fordem Mondeo trzecia pani, która nie zauważyła co się przed nią dzieje i zatrzymała się już na Kangoo. Wtedy uderzony z impetem Renault wjechał w tył Toyoty... Na szczęście żadnej z czterech kobiet nic się nie stało. Nie ucierpiał nawet przysłowiowy włos na głowie i lakier na paznokciach – czego nie można powiedzieć o samochodach. Ale za to zapłacą przecież ubezpieczyciele. A tak swoją drogą to ciekawe ilu facetów w całej Polsce odbierze dzisiaj od swojej małżonki telefon i usłyszy: „Cześć Misiaczku. Jak się czujesz? To dobrze, że świetnie. A nie będziesz się złościł na swojego Misiaczka? Nie? Ale na pewno nie? To świetnie. A kochasz mnie choć troszeczkę? Bardzo, bardzo? To świetnie kochanie. Ja ciebie też bardzo, bardzo kocham Misiaczku. Tylko pamiętaj o tym proszę jak zobaczysz nasz samochód. Dlaczego? Bo go troszeczkę rozbiłam.

Kolizja 3 samochodów na ul. Wyszyńskiego w Radzyniu PodlaskimKolizja 3 samochodów na ul. Wyszyńskiego w Radzyniu PodlaskimKolizja 3 samochodów na ul. Wyszyńskiego w Radzyniu Podlaskim

 

Komentarze  

 
#1 RE: Radzyń Podlaski. Ach te kobiety...kaja 2010-10-15 07:50
Zaj***e chamski artykuł. Pozdrowienia dla autora
 
 
#2 Ach te kobiety...Fiona 2010-10-15 11:05
A ja wcale nie uważam, żeby ten artykuł był chamski - wręcz przeciwnie bardzo mnie rozbawiła część o dzwonieniu do mężów :)
 
 
#3 ...zbynieks 2010-10-15 15:54
cześć Piotruś :)zawsze miałem ambicję być głównym draniem w redakcji, ale tu mogę powiedzieć tylko: SZACUN! By the way, jakbyś przyniósł to do publikacji w OPINIACH, tam Naczelna by Cię z mokrą ścierą goniła :)
 
 
#4 RE: Radzyń Podlaski. Ach te kobiety...M21 2010-10-15 16:12
Jak dla mnie to (...)iście zabawny artykuł. :roll: Ktoś kto nie ma dystansu do siebie reaguje podobnie jak Pani powyżej. Najważniejsze, że nikomu nic nie stało. A humorystyczna anegdotka jest jak najbardziej na miejscu - życie ;)
POZDRAWIAM :-)
 
 
#5 !anonim 2010-10-15 17:34
intencje dobre, tylko warsztat nie ten
 
 
#6 ....niedzwiedz 2010-10-17 00:01
Tak szowinistycznego artykułu to jeszcze nie było!!! nie ma to jak wszystkie kobiety porównac do tych Pań!!! Drogi autorze-GRATULACJE!!!
 
 
#7 ;Dqwertyuiop 2010-10-17 14:52
wcale nie jest chamski ;D
świetny pojazd :lol:
autor rządzi;D
 
 
#8 Autor chyli czołaRedaktor 2010-10-17 23:22
Nigdy, ale to przenigdy nie dzieliłem kierowców na kobiety i facetów. Nikogo w tekście nie chciałem obrazić. Ludzką rzeczą jest popełnić błąd. Nie popełnia ich tylko ten, kto nic nie robi. Sam nie uważam się za super szofera. A tak do wiadomości feministek: Ponad 90% wypadków,które widziałem spowodowali faceci. Tak więc drogie panie,proszę nie oceniać mnie jako szowinistycznego SAMCA za kółkiem. A za pozdrowienia szczerze dziękuję. :P
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.