Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 listopada 2025 imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan

Już niedługo


"Damy i Huzary" A. Fredry | Teatr Sztampa Wrocław, 23.11.2025, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Chciał wyprzedzić ciągnik. Spalił się w samochodzie

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
piątek, 15 kwietnia 2022 14:00

Strażak gasi wrak samochoduDo śmiertelnego wypadku doszło dziś rano w Stasinowie na K-63. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki, kierujący samochodem osobowym marki Fiat Seicento na prostym odcinku drogi podjął manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego poruszającego się z przyczepą rolniczą. W trakcie wykonywanego manewru osobówka zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym marki Scania.

Po zderzeniu fiat zapalił się. Osoba kierująca fiatem zginęła na miejscu. Trwa ustalanie tożsamości ofiary wypadku.

Kierujący samochodem ciężarowym 41-letni mieszkaniec województwa podlaskiego był trzeźwy. Na czas prowadzonych przez policjantów oględzin pod nadzorem prokuratora, ruch pojazdów odbywał się wyznaczonymi objazdami.

220415-stasinow-1220415-stasinow-2220415-stasinow-3220415-stasinow-4220415-stasinow-5

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Renault Scenic 1.6 B+G Hak w bdb stanie
Renault Scenic 1.6 B+G Hak w bdb stanie
niedziela, 16 listopada 2025
noimage
Kruliki
sobota, 22 listopada 2025
noimage
Sprzedam tuczniki
piątek, 21 listopada 2025