Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 lipca 2022 imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Zderzyły się 4 samochody. Winowajca był pijany

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
sobota, 26 lutego 2022 10:00

Uszkodzone autaRadzyńscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek 24 lutego br. na ulicy Wisznickiej w Radzyniu Podlaskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem marki Nissan, 51-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego doprowadził do zderzenia z kierującą samochodem osobowym marki Renalut. Samochodem tym kierowała 61-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego. Mężczyzna prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu najechał na tył poprzedzającego go pojazdu. Po zderzeniu, renault został przemieszczony i uderzył w opla, a ten w stojącego przed nim hyundaia.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący nissanem był nietrzeźwy. 51-latek miał w organizmie niemal 2,5 promila alkoholu. Pozostali uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi.

W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby, kierowca nissana i 10-letni chłopiec, pasażer renault. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

220226-psp-1220226-psp-2220226-psp-3220226-psp-4

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.