Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 czerwca 2026 imieniny: Wandy, Józefa - DZIEŃ OJCA

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Zakończył jazdę na drzewie

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 07 września 2020 16:00

Rozbite audiBez prawa jazdy, pod wpływem alkoholu... 16-latek prowadził osobowe audi. Jazdę zakończył na drzewie.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc około godz. 1:20 w Świerżach. Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący osobowym audi, 16-letni mieszkaniec gm. Wohyń zjechał z drogi na pobocze, gdzie kierowany przez niego samochód uderzył w drzewo. Młodzieniec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W trakcie wykonywanych czynności 16-latek został poddany badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem pozytywnym. Mundurowi ustalili również, że 16-latek nie posiada wymaganych uprawnień do kierowania.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Meble kalwaryskie
czwartek, 11 czerwca 2026
noimage
USŁUGI BRUKARSKIE
niedziela, 14 czerwca 2026
noimage
SPRZET ROLNICZY
czwartek, 11 czerwca 2026