Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 4 listopada 2025 imieniny: Olgierd, Karol

Już niedługo


"Damy i Huzary" A. Fredry | Teatr Sztampa Wrocław, 23.11.2025, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podlaski. Uderzył w "gaz".

Piotr Matysiak   
sobota, 17 kwietnia 2010 21:28

Radzyń Podlaski. Uderzył w "gaz".16 kwietnia w Radzyniu na ulicy Bohaterów, około godziny 17 kierujący Oplem Vectrą z nieznanych przyczyn skręcił nagle w lewo.

Samochód otarł się o ogrodzenie pobliskiej posesji po czym uderzył w mur okalający następne zabudowania. Oplem jechały trzy osoby. Najbardziej ucierpiał kierujący - 60 letni mieszkaniec Radzynia – w stanie ciężkim z poważnym urazem głowy został przewieziony do szpitala. Powodem tych obrażeń było niezapięcie pasów bezpieczeństwa oraz – paradoksalnie - odsunięta szyba boczna z jego strony co sprawiło, że podczas najechania na płot uderzył głową w jego metalowe części. Policjanci z KPP w Radzyniu ustalają okoliczności wypadku.

Na miejsce zostało wezwane też pogotowie gazowe. W murze, na którym rozbił się samochód wbudowana była skrzynka z licznikiem gazu ziemnego. Na szczęście nie doszło do wycieku łatwopalnej substancji.

{morfeo 295}

 

 

Komentarze  

 
#1 pomyłkaBOND 2010-04-17 23:50
16 kwietnia a nie 16 marca. Jesteś cały miesiąc do tyłu Panie matysiak. :P
 
 
#2 HyyyBOND 2010-04-18 13:45
Tu też czy nie?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Dojazdówka Ford r16 5x108
Dojazdówka Ford r16 5x108
sobota, 25 października 2025
noimage
Sprzedam samochód
czwartek, 23 października 2025
noimage
Sprzet rolniczy
wtorek, 28 października 2025