Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 4 lipca 2025 imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Już niedługo


"Mąż i Żona" - komedia w wydaniu Teatru Sztampa, 12.07.2025, 17:00, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Niewęgłosz. Niewybuch bomby lotniczej znaleziony na polu

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim, mł. asp. Piotr Mucha   
czwartek, 20 września 2018 07:00

NiewybuchWczoraj (19.09) po południu podczas prac polowych w miejscowości Niewęgłosz gm. Czemierniki ujawniony został niewybuch bomby lotniczej.

Mężczyzna, który zauważył przedmiot o znalezisku powiadomił Policję. Radzyńscy funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce do czasu przybycia saperów. Zabezpieczony przedmiot to niewybuch bomby lotniczej o wadze 250 kg. Prawdopodobnie pochodzi z okresu II wojny światowej. Na miejsce przybył patrol rozminowania z Jednostki Wojskowej w Chełmie i zabezpieczył niewybuch.

Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że odnalezionych niewybuchów nie należy dotykać czy też próbować przenosić. Ważnym jest również, aby do czasu przybycia właściwych służb, miejsce odnalezienia niewypału bądź niewybuchu zabezpieczyć przed przypadkowym dostępem osób nieświadomych zagrożeń.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Sprzedam Kia Cerato EX!
środa, 25 czerwca 2025
noimage
Zatrudnię pracownika
niedziela, 22 czerwca 2025