Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 15 października 2025 imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona

Już niedługo

Październik 2025 z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury image
Październik 2025 z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury, 31.10.2025, 23:00, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Czemierniki. Prosty manewr zakończony stłuczką. Kierująca w szpitalu

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim Piotr Mucha   
poniedziałek, 18 czerwca 2018 12:55

SkodaW sobotę około godziny 16:30 w Czemiernikach na ul. Radzyńskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jak wstępnie ustalili policjanci radzyńskiej drogówki kierująca skodą octavią, 45-letnia mieszkanka gminy Czemierniki, wykonywała manewr skrętu w lewo na posesję. W tym momencie wyprzedzana była przez kierującego samochodem osobowym m-ki Seat Ibiza, którym kierował 29-letni mieszkaniec powiatu parczewskiego.

Do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona kierująca skodą. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzona przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

Policja apeluje do kierowców o ostrożność, bezpieczną jazdę oraz zdrowy rozsądek, bowiem kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Nawet najprostsze manewry mogą zakończyć się tragicznie.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Drewno opaÅowe
Drewno opałowe
niedziela, 12 października 2025
noimage
Opony zimowe 205/55 r16
piątek, 03 października 2025