Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 lipca 2025 imieniny: Małgorzata, Ernest, Henryk

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Wygnanów. Niewybuch znaleziony w lesie

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim Piotr Mucha   
środa, 04 kwietnia 2018 07:00

NiewybuchDo zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Wygnanów, gm. Czemierniki. Dyżurny radzyńskiej jednostki został poinformowany, że w lesie, znaleziony został przedmiot przypominający niewybuch. Na miejsce pojechał policjant z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego, który potwierdził zgłoszenie.

Okazało się, że znaleziony przedmiot to pocisk artyleryjski, pochodzący prawdopodobnie z okresu II wojny światowej. Mundurowi zabezpieczają znalezisko do czasu przybycia na miejsce patrolu rozminowania z Jednostki Wojskowej w Chełmie.

Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że odnalezionych niewybuchów nie należy dotykać, czy też próbować przenosić. Ważnym jest również, aby do czasu przybycia właściwych służb, miejsce odnalezienia niewypału bądź niewybuchu zabezpieczyć przed przypadkowym dostępem osób nieświadomych zagrożeń.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Mercedes e220
Mercedes e220
sobota, 12 lipca 2025
Buty Nike Air Max TW NN rozmiar 42
Buty Nike Air Max TW NN rozmiar 42
niedziela, 06 lipca 2025
noimage
Kierowca kat.b
poniedziałek, 07 lipca 2025