Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 września 2020 imieniny: Konstancji, Januarego

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Agata Karczewska - koncert indie folk, country

  Agata Karczewska - koncert indie folk, country
Kiedy:
21.09.2019 20.00
Gdzie:
KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna - Radzyń Podlaski
Kategoria:
Koncert

Kto: Agata Karczewska
Gdzie: Kofi&Ti, Radzyń Podlaski
Kiedy: sobota, 21.09.2019, g. 20.00
Więcej: bilety 20 zł przedsprzedaż / 25 w dniu koncertu
więcej informacji: https://www.facebook.com/events/672487506511692/

Ten wieczór w Kofi&Ti należeć będzie do Agaty Karczewskiej – dziewczyny o nieprzeciętnym głosie. Artystka jest songwriterką, balansującą na granicy indie folku i alternatywnego country. Swoją twórczość opiera na minimalistycznej warstwie dźwiękowej oraz szczerych tekstach.

Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku kilku lat, odkrywając starą gitarę taty. Granie coverów jednak szybko ją znudziło. Inspirując się Bobem Dylanem czy Elliottem Smithem, sama zaczęła próbować swoich sił w komponowaniu, a także pisaniu tekstów piosenek.

Zadebiutowała w 2017 rok EP-ką You’re Not So Special, by dwa lata później przy współpracy z Marcinem Borsem nagrać w pełni dojrzały album I’m Not Good at Having Fun. Na tę dobrze przyjętą płytę składa się jedenaście kompozycji pełnych wspomnień, popkulturowych odniesień oraz zasłyszanych historii. W tych opowieściach i minimalistycznym brzmieniu zakochał się Piotr Baron z Programu Trzeciego Polskiego Radia. I’m Not Good at Having Fun była płytą tygodnia, a singiel Fool przez kilkanaście tygodni utrzymywał się na Liście Przebojów.

Od wydania debiutu artystka koncertuje zarówno w Polsce jak i za granicą. Na swoim koncie ma m.in. występy na Open’er Festival, Pol’and’Rock Festival, Spring Break w Poznaniu czy Live at Heart w Szwecji. Agata Karczewska jest obecnie jedną z najciekawszych reprezentantek młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Tym bardziej nie można przegapić jej koncertu w Kofi&Ti, gdzie nasza kameralna sala koncertowa wypełni się akustycznym, folkowym brzmieniem artystki.


KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
Miejsce:
KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna   -   Strona www

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.