Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 października 2019 imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana | 2005 - odbył się pierwszy wykład powszechny dla słuchaczy radzyńskiej Filii Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Już niedługo

Francis TUAN (singer/songwriter) godz. 20.00 image
Francis TUAN (singer/songwriter) godz. 20.00, 26.10.2019, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Charytatywny Bieg Morsów!

  Charytatywny Bieg Morsów!
Kiedy:
17.02.2019 11.00 - 16.00
Gdzie:
Zalew w Radzyniu Podlaskim - Radzyń Podlaski
Kategoria:
Akcja charytatywna

Stowarzyszenie Morsów „Lodołamacze” z Radzynia Podlaskiego zaprasza: starszych, młodszych, wyższych, niższych, chudszych grubszych na niezapomnianą przygodę, którą będziecie mogli przeżyć wspólnie z Nami 17.02.2019r nad zalewem w Radzyniu Podlaskim. Rozpoczęcie od godziny 11.00.

Szykuje się mega zabawa, dobre jedzenie, super muzyka no i najważniejsze okazja do poznania grupy ludzi, którzy spędzają aktywnie czas, a przy tym pomagają osobom potrzebującym.

Będziecie mogli posłuchać jak się przygotować do pierwszego morsowania, co zabrać jak się zachować podczas wejścia do zimnej wody. Państwowa Straż Pożarna zaprezentuję pokaz ratownictwa osoby, pod którą załamał się lód. Dodatkowo stanowisko Policji oraz Pogotowia Ratunkowego.

Głównymi atrakcjami będzie oczywiście bieg na dystansie 3KM, w trakcie imprezy będziecie mieli do dyspozycji mokrą saunę oraz balię. W trakcie przewidujemy licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców oraz przeprowadzimy zbiórki do puszek. Będzie można zrobić sobie zdjęcie z naszym morsikiem.

Zabierajcie całe rodziny dobry humor i jedziemy.

Zbieramy na leczenie naszej małej

BOHATERKI OLI MENIK

MORSY przybywajcie DO Zanurzenia.


Pliki

Show download button? 190212-morsy-02.jpg
Miejsce:
Zalew w Radzyniu Podlaskim

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.