Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 kwietnia 2024 imieniny: Walerii, Pawła

Liga typerów - ćwierćfinały!

Zbigniew Smółko   
piątek, 02 lipca 2010 00:00

Wojciech "Molas" GilNo bo co ma zrobić młody zdolny, celem podboju serc niewieścich w ilościach hurtowych? Możliwości są zasadniczo dwie. Albo zostać gwiazdą futbolu, albo nauczyć się grać na gitarze.  Wojtek "Molas" Gil poszedł drugą drogą, podobno z pożytkiem zarówno dla rock'n'rolla jak i futbolu. Rozbrat z piłką nie jest jednak zupełny, Wojtek zaś należy do osób, które jeżeli już mówią, to z sensem. Jeżeli wyniki czuje tak jak bluesa, to znaczy że 11 lipca świętować będzie Brazylia.

Samby się przyjemnie słucha a i popatrzeć jest na co

 Zacznijmy od meczu który może być bardzo ciekawy. Ghana jeszcze nigdy tak wysoko na mundialu nie zaszła i jeżeli wytrzymają napięcie są w stanie pokusić się o niespodziankę. Futbol w Afryce ma się coraz lepiej i jeżeli ktoś ujarzmi i mądrze poprowadzi drużynę z Czarnego Lądu może zajść dużo dalej. Z drugiej strony mamy dwukrotnego mistrza świata-Urugwaj. Ta drużyna jest dla mnie zagadką, nie widziałem jeszcze ich meczu w tym turnieju. Stracili do tej pory jedną bramkę co wskazuje na dobrą obronę. Coś jednak mi mówi, że puma może pożreć antylopę 1:0.

Drugi mecz może być jeszcze ciekawszy. Brazylia zawsze jest faworytem mistrzostw, tam każdy piłkarz może strzelić bramkę, no i grają (szkoda, że nie w tych finałach, ale poczekajmy) najpiękniejszy futbol na świecie. Holandia też zalicza się do grona faworytów z tym że zawsze brakuje tej kropki nad i, nawet w 74 roku. Nie wiem jaki jest  najbardziej znany holenderski taniec, sambę zna każdy i pewnie ją zatańczymy.2:1 dla Brazylii.

A tymczasem idę pograć z chłopakami jakiegoś bluesa.

Pozdrawiam-Molas.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Remonty
Remonty
niedziela, 28 kwietnia 2024
noimage
Szukam mieszkania do wynajęcia
czwartek, 18 kwietnia 2024
noimage
USŁUGI BRUKARSKIE
wtorek, 23 kwietnia 2024