Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 maja 2024 imieniny: Zygmunta, Anastazego | 1864 - za udział w powstaniu styczniowym zostali rozstrzelani w Radzyniu: Balcer Tyślicz, Paweł Trofimow, Franciszek Patek, Grzegorz Iwanow i Leopold Dąbrowski * 1942 - zmarł ks. infuat Tadeusz Mateusz Osiński, proboszcz i dziekan parafii radzyńskiej

10 medali jedzie do Radzynia!

Mariusz Szczygieł
niedziela, 04 marca 2018 22:16

Nasi medaliści na pudleNasi wojownicy wywalczyli 10 medali w Pucharze Polski Taekwon-do!

Jak informuje trener Łukasz Ciężki, medale zdobyli: Katarzyna Ciężka złoto w walkach seniorek do 62 kg, Kamil Chud brąz w walkach seniorów do 57 kg, Patrycja Chud złoto w walkach juniorek do 55 kg, brąz w walkach seniorek do 56 kg i brąz w układach stopni mistrzowskich, Martyna Zielnik srebro w walkach juniorek do 55 kg, Michał Łobacz złoto w układach stopni mistrzowskich, Damian Ładny srebro w układach uczniowskich, Karolina Świć brąz w walkach juniorek do 50 kg i Aleksandra Kopiś brąz w walkach do 45 kg juniorek.

Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-do został rozegrany w Mykanowie w dniach 2-4 marca 2018 r.

3 złote, 2 srebrne i 5 brązowych medali dla Radzynia! W klasyfikacji generalnej pod względem ilości zdobytych medali pokonały nas tylko 2 miasta w Polsce: Gdańsk i Wrocław. Radzyński klub osiągnął tym samym najlepszy wynik spośród wszystkich klubów startujących z województwa lubelskiego. Gratulacje!