Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 1 maja 2024 imieniny: Józefa - Święto Pracy

Liga typerów - dzień dziesiąty - Mamy dla Was kolejną nagrodę!

Zbigniew Smółko   
niedziela, 20 czerwca 2010 08:16

Dariusz WierzchowskiDarek Wierzchowski to największy specjalista od piłki w całym powiecie. Wprawdzie ping-pongowej, ale patrząc na dotychczasowe wyniki w typowaniu specjalistów od nożnej, myślę, że skutecznością wcale nie odbiegnie… I ogólnie to bardzo dobry chłop jest, więc trzymamy kciuki!

Faworyci dojdą do formy

Przyznam się szczerze, że nigdy dotąd nie postawiłem 1 zł w zakładach bukmacherskich.  I to nie z racji  zamiłowania do nieco mniejszej - 40 mm piłeczki, ale z  braku przekonania do zakładów. Zabawa proponowana przez Was jest jednak ciekawa i spróbuję, może się uda. Myślę, że mniej więcej  - ze wskazaniem na mniej - moja znajomość tematu okaże się wystarczająca, co stwierdzimy  po rozegraniu typowanych spotkań. W dotychczasowych pojedynkach padło kilka niespodzianek, ale to jest turniej, który rządzi się nieco innymi prawami niż liga i potyczki w pojedynczych meczach. Tu należy zespół przygotować w nieco inny sposób. Myślę, że zespoły uchodzące za faworytów w tych Mistrzostwach powinny i będą rozkręcały się z meczu na mecz. Natomiast ci, którzy marzą jedynie o wyjściu z grupy pełną parą  grają od początku. Stąd i niespodzianki. Drużyny, które kilkanaście lub kilka lat temu niewiele znaczyły, dziś stawiają opór najlepszym.

Ale podobnie jak w moim tenisie lepszym nie jest ten, kto ogra mistrza w tego typu imprezie, ale ten, kto zwycięży większość spotkań turniejowych. Jestem przekonany, że światowi faworyci pokażą, na co ich stać i na podium niespodzianek nie będzie. Co do dzisiejszych meczów zaryzykuję i postawię konkretne wyniki. Tak więc Włochy – Nowa Zelandia 2-1, Słowacja-Paragwaj 0-1, Brazylia – Wyb. Kości Słoniowej 2-0.

Chcąc dołączyć się do zabawy jako osoba zajmująca się sportem w Radzyniu Podlaskim, chciałbym dołożyć kolejną nagrodę. Nie będzie to tak wspaniała piłka jak ta, którą oferują organizatorzy zabawy, czyli portal iledzisiaj.pl i Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim, ale piłka wyprodukowana przez tę samą firmę co „Jabulani”. Do dyspozycji organizatorów pozostawiam sposób jej przekazania.

 Dariusz Wierzchowski

PS. W imieniu wszystkich uczestników zabawy dziękuję Darkowi za udział w grze i wspaniały prezent. Przez chwilę z Ojcem Naczelnym musimy zastanowić się, co z nią zrobić. Jeżeli ktoś ma jakąś fajną propozycję, to proszę w komentach…

 

 

 

 

 

Komentarze  

 
#1 piłkamuszykij 2010-06-20 14:13
piłka dla tego który jako pierwszy jednego dnia trafi 3 wyniki ;) a jak nie to kolejna osoba w ogólnej.
 
 
#2 RE: Liga typerów - dzień dziesiąty - Mamy dla Was kolejną nagrodę!Fiona 2010-06-20 14:24
Taaaa Mundial się skończy a piłka zostanie:D:D:D
 
 
#3 MaRomaro281 2010-06-20 17:41
a może dla tego kto będzie najbliżej wytypowania WSZYSTKICH bramek w CAŁYM TURNIEJU! :lol: :lol:
 
 
#4 RE: Liga typerów - dzień dziesiąty - Mamy dla Was kolejną nagrodę!Fiona 2010-06-20 21:48
Ja ją chętnie przyjmę, nawet będąc jako ostatnia 8)
 
 
#5 Na Prezesaanonim 2010-06-20 22:04
Pan Wierzchowski powinien jak najszybciej zająć sie też piłką nożną zastepując cały obecny zarząd Orląt. Sam wiecej by zrobił niz to całe tałatajstwo.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Pomocnik
środa, 24 kwietnia 2024
noimage
Murarz
piątek, 26 kwietnia 2024
noimage
Szukam pracy
sobota, 27 kwietnia 2024