Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 8 maja 2024 imieniny: Stanisława, Lizy

Radzyńscy judocy przywieźli z Warszawy trzy medale!

Waldemar Podsiadły
poniedziałek, 19 września 2011 11:07

Od lewej: Emilia Samólnik, Karolina Szubartowcz, Paweł PodsiadłyW dniu 17.09.2011r. obyły się w Warszawie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo, w którym uczestniczył nasz radzyński klub.

W bardzo silnej konkurencji, reprezentacja młodzików z MULKS Orion Technik Radzyń Podlaski może pochwalić się ogromnymi sukcesami. Z czterech zawodników aż trzy osoby przywiozły ze sobą medale. Paweł Podsiadły zwyciężył w kategorii do 55 kg. Stoczył 4 walki, wszystkie wygrał pokonując swoich rywali przed czasem.  Emilia Samólnik po raz kolejny stanęła na podium, na pierwszym miejscu, wygrywając złoty medal w kategorii +63 kg. Marcin Skarżycki, w kategorii wagowej do 38 kg, zajął drugie miejsce.