Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 kwietnia 2024 imieniny: Mariana, Katarzyny

Już niedługo

223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja image
223 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, 03.05.2024, 09:45, Plac Potockiego
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Finał, finisz. Koniec i kropka.

Mariusz Szczygieł   
środa, 21 grudnia 2022 07:00

Martinez przeszedł do historii :)No i już po Katarze...

Z tymi mistrzostwami to było trochę tak, jak z imprezą, na którą nie bardzo chce się iść. Zapowiadało się słabo, a okazało się, że będzie o czym opowiadać przez lata. Już nie będę podsumowywał meczu, bo wszyscy widzieliście, może nawet więcej ode mnie, bo poszedłem na 17 do kościoła, to mnie 2 połowa ominęła...

Ale pierwsza i to co było potem... Ło panie, się działo.

Nasz typer wyglądał podobnie do walki Argentyny z Francją. Do końca nie było wiadomo, kto zwycięży, a o wygranej przesądził 1 punkt.

Wygrał "ja to ja" i dlatego Al Rihla już niedługo trafi w jego ręce. Po piętach deptał mu JoeyBarton87 i... prawie mu się udało. Na pocieszenie otrzyma od nas Al Rihlę mini. Taką samą nagrodę wręczymy też typerowi o nicku perun86, który w naszej zabawie zajął 3 miejsce. A tak w ogóle to przez ostatni miesiąc typowało 70 osób. Dziękuję Typerzy!

Tam ktoś pytał, czy za miejsce poza pierwszą dziesiątką też są nagrody... No tym razem nie. Chyba że uścisk Zbyszka Smółko, który niezmordowanie codziennie przygotowywał dla Was zapowiedzi dni meczowych. Naprawdę nie wiem skąd ten człowiek ma tyle energii. Kiedyś chodził w koszulce z napisem "Nic nie muszę, wszystko mogę" i chociaż lat sporo już minęło od tej koszulki, to słowa te wcale się nie zestarzały. On dalej wszystko może. Dziękuję Zbyszku za ten wspólny miesiąc z piłką nożną.

Do zobaczenia w kolejnym Typerze. Kiedyś ;)

A teraz można odpocząć od piłki.

Relaksik

 

Komentarze  

 
#1 ??bro51 2022-12-21 10:32
bramkarz Argentyny się zbłażnił a wy wrzucacie to jako głowne zdjecie??
 
 
#2 ?cason 2022-12-23 10:45
Co za pajac
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Ekspresowa naprawa protez
Ekspresowa naprawa protez
czwartek, 25 kwietnia 2024
noimage
Zakupie owies lub mieszankę paszowa
poniedziałek, 22 kwietnia 2024