Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 marca 2017 imieniny: Ireneusza

Już niedługo

Kiermasz Wiosenny image
Kiermasz Wiosenny, 26.03.2017, 14:00, Sala konferencyjna pałacu Potockich
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Pomóż im!

Ósmy Kolor Tęczy
Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Reklama

Koncert Lubelskiej Federacji Bardów w „Oranżerii”

Michał Maliszewski   
środa, 30 listopada 2016 07:00

PlakatW niedzielę, 4 grudnia na deskach radzyńskiej „Oranżerii” zagra znany i lubiany w naszym mieście zespół Lubelska Federacja Bardów.

Już chyba nie sposób zliczyć, który to z kolei występ Bardów w Radzyniu Podlaskim. Faktem jest natomiast to, że ich występy zawsze przyciągają rzeszę miłośników piosenki autorskiej w dobrym wykonaniu. Lubelską Federację Bardów od szesnastu lat tworzą artyści z lubelszczyzny - kompozytorzy, tekściarze, wokaliści - laureaci najważniejszych festiwali piosenki literackiej, kabaretowej czy poetyckiej. Przez lata stworzyli wiele autorskich programów, ale i monografie. Wykonują zarówno swoje utwory, jak i kompozycje najwybitniejszych przedstawicieli swojego gatunku - Leonarda Cohena, Włodzimierza Wysockiego czy Edwarda Stachury. Koncertowali w całej Europie i Stanach Zjednoczonych.

Koncert Lubelskiej Federacji Bardów rozpocznie się w niedzielę, 4 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowej Radzyńskiego Ośrodka Kultury. Cena biletu w dniu koncertu – 40 zł, w przedsprzedaży – 30 zł.

Zapraszamy serdecznie.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.