Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 października 2017 imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego | 2011 - zmarł ks. kan. Zbigniew Chaber, wieloletni proboszcz parafii św. Trójcy

Już niedługo

Bezpłatne warsztaty żywieniowe dla rodziców dzieci 0-3 lat image
Bezpłatne warsztaty żywieniowe dla rodziców dzieci 0-3 lat, 04.11.2017, 15:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

Radzyńscy pływacy waliczyli o Laur Lubelskiego Koziołka

Michał Maliszewski   
czwartek, 12 stycznia 2017 08:00

Zawodnicy na podium10 grudnia 2016 r. na pływalni olimpijskiej AQUA Lublin odbył się finał zawodów o "Laur Lubelskiego Koziołka".

Organizatorami imprezy byli: Miejskie Towarzystwo Pływackie Lublinianka, Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" Sp. z o.o. Na starcie stanęło 337 zawodników z 22 klubów w tym 25 zawodników z MULKS Technik-Orion przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Laur Lubelskiego Koziołka to podobnie jak Krasnostawska Liga Pływacka "Szuwarek" cykl sześciu startów w których udział biorą zawodnicy podzieleni na siedem kategorii wiekowych.

W zawodach O Laur Lubelskiego Koziołka zawodnicy wszystkich kategorii mają prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych i w sztafecie.
W kategoriach wiekowych 2008 i młodsi, 2007-2006 dziesięciu najlepszych zawodników i zawodniczek otrzymuje dyplomy, w pozostałych kategoriach wiekowych dyplomy otrzymuje najlepsza szóstka. 
W generalnej klasyfikacji indywidualnej 40 edycji zawodów O Laur Lubelskiego Koziołka trójka najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii wiekowej otrzymuje pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe.
Generalną klasyfikację indywidualną tworzy się sumując punkty zdobyte w każdej rundzie przez zawodników w konkurencjach indywidualnych.


W ostatnich zawodach tegorocznej edycji dobry występ zaliczyli chłopcy, kilku z nich znalazło się na miejscach punktowanych:

Mikołaj Trykacz - III miejsce 100 m styl dowolny, IV miejsce 50 m styl dowolny,
Michał Danilczuk - V miejsce 100 m styl dowolny, V miejsce 50 m styl dowolny,
Jakub Kałuszyński - IV miejsce 50 m styl motylkowy, V miejsce 200 m styl grzbietowy,
Nikodem Denisiuk - V miejsce 200 m styl dowolny,
Karol Świć - VI miejsce 200 m styl dowolny, VI miejsce 100 m styl motylkowy,
Jakub Różycki - V miejsce 100 m styl motylkowy, 
Adam Krukowski - IV miejsce 100 m styl motylkowy, VI miejsce 400 m styl dowolny,
W generalnej klasyfikacji indywidualnej III miejsce zajął Michał Danilczuk, dodatkowo sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym w składzie: Bartosz Trykacz, Adam Krukowski, Rafał Musiatowicz i Bartosz Kostrzewa zajęła III miejsce.
Do startów w Lublinie zawodników przygotował trener Jacek Dębski i Sebastian Brodawka. 
Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są na stronie www.megatiming.pl 
 Wyjazd współfinansowany ze środków zarządu powiatu w ramach zadania "Delfinek 2016 r".
Poniżej wyniki uzyskane przez naszych zawodników w ostatnim występie w Lublinie:

dziewczęta 9 lat 25 m styl grzbietowy
8. Urszula Gepner 
28. Amelia Syta

dziewczęta 10 lat 100 m styl dowolny
12. Julia Syta
23. Julia Paszkowska 
26. Kinga Ochnio

chłopcy 10 lat 100 m styl dowolny
3. Mikołaj Trykacz
5. Michał Danilczuk 
7. Łukasz Opolski 
13. Mikołaj Maciuk

dziewczęta 11 lat 50 m styl motylkowy 
12. Eliza Gomółka

chłopcy 11 lat 50 m styl motylkowy
4. Jakub Kałuszyński

dziewczęta 12 lat 200 m styl dowolny
9. Agata Kościuczyk 
11. Natalia Danilczuk

chłopcy 12 lat 200 m styl dowolny
5. Nikodem Denisiuk 
 6. Karol Świć 
8. Jakub Różycki 
9. Jakub Próchniewicz

chłopcy 13 lat 100 m styl motylkowy 
7. Bartosz Trykacz 
8. Rafał Musiatowicz
10. Bartosz Kostrzewa

chłopcy 14 lat 100 m styl motylkowy 
4. Adam Krukowski

dziewczęta 9 lat 50 m styl dowolny
14. Urszula Gepner 
40. Amelia Syta 
44. Martyna Siłuszyk

dziewczęta 10 lat 50 m styl dowolny
16. Julia Syta

chłopcy 10 lat 50 m styl dowolny 
 4. Mikołaj Trykacz 
5.Michał Danilczuk 
9. Łukasz Opolski 
13. Mikołaj Maciuk

dziewczęta 11 lat 200 m styl grzbietowy
12. Eliza Gomółka

chłopcy 11 lat 200 m styl grzbietowy 
5. Jakub Kałuszyński 
13. Kacper Dokudowiec

chłopcy 12 lat 100 m styl motylkowy
5. Jakub Różycki 
6 Karol Świć

chłopcy 13 lat 400 m styl dowolny
8. Bartosz Trykacz 
9. Bartosz Kostrzewa 
10. Rafał Musiatowicz

chłopcy 14 lat 400 m styl dowolny 
4. Adam Krukowski

170112-koziolek-01170112-koziolek-02170112-koziolek-03170112-koziolek-04170112-koziolek-05170112-koziolek-06170112-koziolek-07170112-koziolek-08170112-koziolek-09170112-koziolek-10170112-koziolek-11170112-koziolek-12170112-koziolek-13170112-koziolek-14170112-koziolek-15170112-koziolek-16170112-koziolek-17170112-koziolek-18170112-koziolek-19170112-koziolek-20170112-koziolek-21170112-koziolek-22170112-koziolek-23170112-koziolek-24170112-koziolek-25170112-koziolek-26170112-koziolek-27170112-koziolek-28

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.