Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 marca 2017 imieniny: Feliksa, Pelagii | 2001 - Upadek stacji kosmicznej „Mir”

Już niedługo

JAZZ VIOLIN Aleksandra Kutrzepa Quartet, g.20 image
JAZZ VIOLIN Aleksandra Kutrzepa Quartet, g.20, 24.03.2017, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Pomóż im!

Ósmy Kolor Tęczy
Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Reklama

Czas na narty!

Piotr Małoszuk Cyklo Ski Serwis   
czwartek, 24 listopada 2016 07:00

PlakatSezon narciarski już się rozpoczął. Co prawda stoki jeszcze w naszej okolicy nie działąją, ale zjazdy w górach już pracują, inne są w trakcie naśnieżania.

Nowością w tym sezonie w Karpaczu jest specjalne naśnieżanie, które utrzymywać będzie się aż do maja. Warto już teraz zatroszczyć się o swój sprzęt narciarski, unikając kolejek i przeprowadzić serwis w postaci ostrzenia krawędzi, smarowania, regeneracji ślizgów, sprawdzenia wiązań i dostosowanie ich do indywidualnego użytkownika.

Dla miłośników łyżew posiadam w ofercie ich ostrzenie na profesjonalnej serwisowej ostrzałce łyżwiarskiej. Już minął rok od otworzenia serwisu. Z tej okazji promocja na przegląd posezonowy rowerów. W tym miejscu chciałbym wszystkim Państwu, którzy odwiedzili mój serwis serdecznie podziękować za zaufanie i miłe słowa uznania za moją pracę.

Wzorem z zeszłego roku wraz ze stroną iledzisiaj.pl, będę informował Państwa o warunkach na naszych lokalnych stokach narciarskich.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.