Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 marca 2017 imieniny: Feliksa, Pelagii | 2001 - Upadek stacji kosmicznej „Mir”

Już niedługo

JAZZ VIOLIN Aleksandra Kutrzepa Quartet, g.20 image
JAZZ VIOLIN Aleksandra Kutrzepa Quartet, g.20, 24.03.2017, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Pomóż im!

Ósmy Kolor Tęczy
Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Reklama

Aquathlon

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 13 marca 2017 07:00

I radzyński AquathlonMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nie boi się wyzwań i organizacji dużych czy też nowych dla siebie imprez.

Klub Biegacza V-Max z Adamowa to z kolei duża pasja i doświadczenie w organizacji imprez biegowych. Nic więc dziwnego, że współpraca obu tych „firm” zaowocowała bardzo ciekawą, choć trudną imprezą, w której wystartowało kilkudziesięciu zawodników.

 

Za nami VI Międzynarodowy XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt I Chłopców

Michał Maliszewski   
czwartek, 09 marca 2017 07:00

Zdjęcie drużynUczniowski Klub Sportowy „Sprint” we współpracy z  Zespołem  Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie w dniach  03 – 05.03.2017r.  organizował  VI Międzynarodowy – XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

W turnieju wzięło udział:

-         43  zespoły

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców LICEALIADA 2017

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 06 marca 2017 07:00

Puchary dla najlepszych2 marca 2017 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - LICEALIADA 2017.

Do rywalizacji przystąpiły po dwie drużyny dziewcząt i chłopców, reprezentujących dwie szkoły z naszego powiatu - I LO w Radzyniu Podlaskim i ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. W kategorii dziewcząt lepszy okazał się zespół z I LO w Radzyniu Podlaskim. Mecz zakończył się wynikiem 4 do 11 dla I LO w Radzyniu Podlaskim. W kategorii chłopców po zaciętej walce zwyciężyli chłopcy z ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wynikiem 19 do 7.

 

Zachęcamy do startu pierwszym w Radzyniu Aquathlonie!

Michał Maliszewski   
czwartek, 02 marca 2017 07:00

PlakatMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu oraz Klub Biegacza V-Max Adamów zapraszają wszystkich amatorów pływania i biegania do rywalizacji w Aquathlonie.

Będzie to pierwsza tego typu impreza w Radzyniu, odbędzie się 12 marca i obejmie dwie konkurencje. Będzie to pływanie na dystansie 500 metrów (pływalnia Aqua-Miś) oraz bieg na 5 kilometrowej trasie w lesie w Białej k. Radzynia. W klasyfikacji indywidualnej każdy zawodnik musi startować w obu konkurencjach, natomiast w drużynowej jedna osoba płynie, druga natomiast biegnie. Start biegu (na dochodzenie) następuje z przewagą lub stratą, jaką zawodnicy wypracują sobie na pływalni.

 

Zobacz jak radzyńscy pływacy poradzili sobie w Lublinie

Michał Maliszewski   
wtorek, 28 lutego 2017 07:00

Młodzi zawodnicyW sobotę, 4 lutego 2017 r. na pływalni Aqua Lublin odbyła się I runda Ligi Wojewódzkiej w pływaniu.

Organizatorami zawodów byli: Urząd Miasta Lublin, Lubelski Okręgowy Związek Pływacki, Urząd Marszałkowski w Lublinie. Impreza zgromadziła na starcie 487 zawodników z 22 klubów województwa lubelskiego i podkarpackiego. 

 

Przed nami Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Ulanie

Michał Maliszewski   
sobota, 25 lutego 2017 07:00

LogoUczniowski Klub Sportowy „Sprint” w Ulanie – Majoracie we współpracy z Zespołem Szkół w Ulanie-Majoracie  organizuje 03 – 05.03.2017r. VI  Międzynarodowy - XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców pod honorowym patronatem Starosty Radzyńskiego Lucjana Kotwicy i Wójta Gminy Ulan – Majorat Jarosława Koczkodaja.

W  turnieju wystąpią 43 zespoły z 22 klubów sportowych z pięciu  województw:

 

Niedziela w siatkarskiej lidze MOSIR

Michał Maliszewski   
wtorek, 21 lutego 2017 07:00

Sędzia podczas rozgrywekMecze Radzyńskiej Ligi Siatkówki im. Z. Gmura 19 lutego obejmowały kolejny turniej Ligi Oldboys oraz bardzo ciekawe mecze I i II ligi.

W turnieju Ligi Oldboys po raz trzeci już zwyciężyli zawodnicy teamu Wodmar, dzięki czemu stali się liderami tych rozgrywek. Nie był to z kolei szczęśliwy dzień dla AZ-BUD Poczty, która nie tylko przegrała grupowy mecz z Wodmarem, ale także mecz o III miejsce z drużyną Nasz Sad Volley Wohyń. I była to chyba największa niespodzianka niedzielnych meczów.

 

II Gala Piłkarska Orląt za nami!

Jakub Płecha   
poniedziałek, 20 lutego 2017 07:00

Młodzi piłkarzeW sobotę (18.02) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych ponownie odbyła się Gala Piłkarska miejscowego klubu Orląt Radzyń.

Ogromna rzesza kibiców wypełniła całą halę widowiskowo-sportową. Na samym początku przybyłych gości oraz sponsorów przywitał prezes Krzysztof Grochowski. Głos zabrał również burmistrz miasta Jerzy Rębek oraz starosta Lucjan Kotwica wraz z v-ce starostą Janem Gilem, którzy wyrazili słowa uznania dla klubu i przekazali profesjonalne piłki treningowe. Zanim nastąpiła prezentacja jedenastu zespołów tworzących Ludowy Klub Sportowy Orlęta Radzyń przygotowano dwie dodatkowe atrakcję. Przed publicznością wystąpiły cztery grupy taneczne. Następnie prezes Grochowski ogłosił konkurs na najlepszego trenera oraz piłkarza 2016, który miał zostać rozstrzygnięty w trakcie prezentacji drużyn.

 

Drużyna ZSP wygrała Licealiadę

Michał Maliszewski   
sobota, 18 lutego 2017 07:00

Licealiada15.02.2017 roku rozegrano powiatowe zawody sportowe w ramach licealiady 2016/2017.

Na turnieju spotkali się miłośnicy piłki nożnej halowej drużyny chłopców z I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim, Zespół Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej, Zespół Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej. Zawody rozegrano w hali sportowej w I LO w Radzyniu Podlaskim.

 

Kolejki rozczarowań w Lidze Halowej

Patryk Śmieciński   
piątek, 17 lutego 2017 07:00

Zawodnicy podczas akcjiLiga rozkręca się z każdą kolejką coraz bardziej.

Duży poziom piłkarski spowodował że w sobotę, 11 lutego byliśmy świadkami sporych niespodzianek w lidze, gdzie drużyny z najlepszej czwórki zostały pozbawione kilku punktów. Liga na finiszu będzie jeszcze ciekawsza i nie zabraknie w niej emocjonalnych fragmentów, na które serdecznie zapraszamy już 25 lutego od godziny 9:00.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 32