Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 marca 2024 imieniny: Anieli, Jana

środa, 09 czerwca 2021 23:00

Warunki uczestnictwa

1. Aby obstawiać wyniki, trzeba posiadać konto użytkownika iledzisiaj.pl
  2. Uczestniczyć w typerze może każdy zarejestrowany użytkownik iledzisiaj.pl.
  3. Wyniki poszczególnych meczów obstawiać można najpóźniej na 5 przed ich rozpoczęciem.
  4. Z jednego konta można typować tylko jeden raz.
  5. Udział w konkursie jest bezpłatny.
  6. Interpretacja przepisów niniejszego regulaminu należy do organizatora i na podejmowane przez niego decyzje nie służy zażalenie.
  7. Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z gry uczestników łamiących poniższy regulamin.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia zabawy bez podania powodów.
  9. Take it easy.

Punktacja

1. Za prawidłowo wytypowany wynik bramkowy grający otrzymuje: za wynik 1 połowy 3 pkt., za wynik całego spotkania 3 pkt. - łącznie 6 pkt.
  2. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy bądź remisu grający otrzymuje 2 pkt.
  3. Otrzymane punkty sumują się.

Rankingi

1. Prowadzona jest klasyfikacja poszczególnych rund oraz klasyfikacja łączna.
  2. W wypadku równej liczby uzyskanych punktów decyduje losowanie.

Nagrody

1. Zwycięzca klasyfikacji łącznej otrzyma nagrodę główną Typera.
  2. Liczba nagród klasyfikacji końcowej może ulec zwiększeniu.
  3. W wypadku wcześniejszego zakończenia zabawy za klasyfikację końcową uznaje się klasyfikację z dnia poprzedzającego zakończenie.

Odbiór nagród

1. Do zwycięzy/ców redakcja na podany przy rejestracji adres mailowy wyśle list z podanym hasłem do odbioru nagrody oraz informacją o sposobie jej przekazania.
  2. Dane personalne zwycięzcy publikowane będą wyłącznie za zgodą zainteresowanego.
  3. Zwycięzcy odbierają nagrody osobiście w siedzibie fundatora nagród. Nie przewidziano wysyłki nagród pocztą.