Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 października 2017 imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego | 2011 - zmarł ks. kan. Zbigniew Chaber, wieloletni proboszcz parafii św. Trójcy

Już niedługo

Bezpłatne warsztaty żywieniowe dla rodziców dzieci 0-3 lat image
Bezpłatne warsztaty żywieniowe dla rodziców dzieci 0-3 lat, 04.11.2017, 15:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Nocny Turniej HEROES III

  Nocny Turniej HEROES III
Kiedy:
20.01.2017 - 21.01.2017 21.30 - 03.00
Gdzie:
Stary Cap Pub & Restaurant - Radzyń Podlaski
Kategoria:
Turniej

Co roku na rozmaitych konwentach odbywają się turnieje. Łączy je wszystkie jedno - niesamowita atmosfera. Taką atmosferę postaramy się zorganizować już w te ferie w naszym miasteczku. Jako pierwszą turniejową potyczką będzie niezapomniana gra HEROES III Might&Magic :) Z pewnością każdy starszy i młodszy spotkał się z tym niezapomnianym tytułem :) Trzech najsilniejszych Heroes-ów rozegra finałową walkę na dużym ekranie, oraz zostaną uhonorowani za swą waleczność :) Tak więc jeśli nie macie planów na ten dzień to widzimy się na turnieju :) Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 511-581-651 do 18 stycznia. P.S. W miarę możliwości weźcie z sobą laptopy :)


Stary Cap Pub & Restaurant
Miejsce:
Stary Cap Pub & Restaurant

Komentarze  

 
+1 #1 WspomnieniaThorvald 2017-01-20 09:37
Dobry pomysł ale nie poprzestawajcie tylko na heroesach,kiedyś w kafejkach graliśmy do rana w countera,generalsow czy red alerta popijajac piwko i dobrze się przy tym bawiąc,takie turnieje powinny być częściej organizowane.
 
 
0 #2 RE: Nocny Turniej HEROES IIIorioNNN 2017-01-20 10:53
Kurczę, gdybym był w RP to na 1000000% bym był...
moja ulubiona z czasów licealno-studenckich gierka

Super pomysł!!!!!!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.