Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 października 2017 imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego | 2011 - zmarł ks. kan. Zbigniew Chaber, wieloletni proboszcz parafii św. Trójcy

Już niedługo

Bezpłatne warsztaty żywieniowe dla rodziców dzieci 0-3 lat image
Bezpłatne warsztaty żywieniowe dla rodziców dzieci 0-3 lat, 04.11.2017, 15:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

Radzyń Podlaski w teledysku!

Jakub Płecha   
czwartek, 12 stycznia 2017 08:00

Scena z teledyskuWczoraj (11.01) na serwisie internetowym youtube ukazał się nowy teledysk artysty Nowatora włas. Pawła Lipskiego.

Utwór nosi tytuł "Co tu jest grane". Udział przy nagrywaniu teledysku wzięli aktorzy z radzyńskiego teatru Już kończymy, uczniowie I LO, a także Aleksandra Trykacz, Małgorzata Sosnowska i Emilia Kalinowska. Akcja wideoklipu rozgrywa się w Pałacu Potockich, dzięki czemu Radzyń w bardzo pozytywny sposób został wypromowany przez Nowatora.

Zachęcamy do odwiedzenia youtuba! 

 

Komentarze  

 
+20 #1 RE: Radzyń Podlaski w teledysku!KupTeraz1983 2017-01-12 13:45
Jaka muzyka takie radzyńskie "gwiazdy" :D
 
 
0 #2 do KupTeraz1983beata 2017-01-12 15:06
Może i nie wysokiego lotu ta muzyka ale co gwiazd to grubo się mylisz - kimkolwiek jesteś. Ci młodzi ludzie grają bardzo dobrze. Zapraszam na choć jeden ich występ.
 
 
-3 #3 RE: Radzyń Podlaski w teledysku!ODIN 2017-01-12 16:42
WTF? Co tu jest grane? ten napój procentowy wypłukał komuś chyba nie tylko karoten. kicha na maxa!!! to ma być promocja dla miasta?!?
 
 
+26 #4 Swoją drogą...technika 2017-01-12 18:08
Super, że radzyński Pałac zyskał możliwość ogólnopolskiej promocji. Usłyszy o nim jeszcze więcej osób (jeśli ktokolwiek skupi się na tym, gdzie kręcony był teledysk, zainteresuje się obiektem i spróbuje go znaleźć). Nie byłoby w tym nic przykrego, wręcz przeciwnie... ale! Załóżmy, że ktoś zobaczy Pałac w teledysku, odszuka go, przyjedzie do Radzynia zobaczyć go na własne oczy i... I [***]. Okaże się, że radzyńska Perełka, która jest miejscem wyjątkowym stoi pusta, zaniedbana, zapleśniała i brudna. I co nam da ta promocja? Że jeszcze więcej osób dowie się, jak złą mamy władzę w Radzyniu? Że Rębek ze swoimi nieudolnymi radnymi takimi jak Mazurek potrafi oddać miasto w opiekę Jezusa, zorganizować marsz żołnierzy wyklętych i wesoły pochód trzech króli, a nie potrafi nic zrobić w kierunku rozwoju naszego miasta. Ich największym osiągnięciem jak na razie jest promocja miasta przy okazji homofobicznej i siejącej nienawiść wystawy. GRATULACJE NIEROBY! :)

To co się stało z parkomatem? :D znowu stoi ze smutną kartką "awaria"... A taki był ładny, amerykański (bo kupiony za grube dolary) ;)
 
 
+19 #5 Do ODINkendix 2017-01-12 18:12
Idąc tym tropem jaką promocje dał Radzyniowi serial Ranczo? Ani jednego odcinaka w naszym mieście. Polacy jedynie mowią "Radzyń to tam gdzie ranczo kręcili?"
 
 
+11 #6 Do "Beata"KupTeraz1983 2017-01-12 18:59
Chodzi o "gwiazdy" wymienione wytłuszczonym drukiem...
 
 
+3 #7 Do kendixODIN 2017-01-12 19:48
Oby tylko nie mówili że "Radzyń to tam gdzie im napoje alkoholowe karoten wypłukaly na baletach w pustym pałacu"
 
 
-20 #8 technika_pajacmalesa 2017-01-12 20:43
technika tu prostaku , pajacu jakich mało na świecie, żal mi takich ludzi!! Obecny Burmistrz chociażby interesuje sie miastem a nie własnymi kolesiami i kieszenią!! Nie dyma urzędu mista , puku i pecu , przedszkola na pieniądze , wiec gówn.... wiesz!!!! Ile jeszcze ludzie będą psioczyć na obecną władzę czy to u nas w miescie , czy w Polsce , Demokracja!!! ludzie sami wybrali i w Radzyniu i w Polsce .Czas zejść ze sceny Oszustom i kretaczom już dziękujemy!!!!
 
 
-5 #9 Nowator - Co tu jest granekylo79 2017-01-12 21:46
Wpada w ucho , muzyka świetna . Dodane do playlisty :) . Nie każdemu musi się podobać. Ile osób tyle opinii . Fajnie zobaczyć Radzyń na teledysku .
 
 
-4 #10 A proszę bardzo!technika 2017-01-13 00:53
Słuchajcie sobie takiej muzyki :) z resztą od elektoratu Rębka i jego wesołej kościelnej ferajny nie oczekuje umiłowania do szlachetniejszych gatunków i wykonawców :) chociaż oczywiście są wyjątki i z całą pewnością niektórzy ludzie głosujący na PiS słuchają również Pink Floydów, The Doorsów albo Beatlesów :) ale w Radzyniu chyba ich ze świecą szukać, koniecznie gromnicą.
 
 
-4 #11 RE: Radzyń Podlaski w teledysku!Krzysiek01 2017-01-13 09:53
mnie się podoba liberałom i kodowcom nie musi
 
 
+15 #12 do Krzysiek01zjp 2017-01-13 10:06
Cytat:
mnie się podoba liberałom i kodowcom nie musi
Coś Ci się porobiło? Muzykę łączysz z poglądami politycznymi? Opanuj się chłopie! Co ma przysłowiowy piernik do wiatraka?
 
 
+3 #13 Podoba mi siętakata1982 2017-01-13 13:16
Co tu jest grane. Wpada w ucho. Super Nowator, super nuta, super teledysk, super młodzież radzyńska, super Dziewczyny. Jestem na TAK
 
 
+3 #14 BeznadziejaaaaRyszard Kaliński 2017-01-14 14:18
Poziom piosenki i teledysku jest tak niski, że się płakać chce. Gdzie Wy tu widzicie promocję dla miasta?? Wstyd, że takie "coś" zostało nagrane we flagowym obiekcie Radzynia. Żal.
 
 
-3 #15 Są superMyślę ... 2017-01-14 17:39
Fantastyczni młodzi ludzie w tle! Radzyń będzie się rozwijał dla nich i z nimi. Rysiu69 - jesteś biedny!:)
 
 
+3 #16 Ok!swalencik 2017-01-16 07:56
Podoba mi się!
 
 
0 #17 Co tu jest grane? Disco polo.radzyniak13 2017-01-16 22:59
Jeszcze trochę to rzeczywiście w Radzyniu zostaną tylko upiory.Młodzi wyjeżdżają i nie wracają.W pałacu straszy- co na to asystentka i inni zawierzeni?
Jest to też chyba artystyczne pożegnanie Już Kończymy.Szkoda, bo oni stworzyli markę, ale miasto chyba nie jest zainteresowane teatrem.
 
 
+3 #18 RE: Radzyń Podlaski w teledysku!aira 2017-01-18 22:43
Świetni młodzi ludzie! Nie moja muzyka, ale doceniam ich wkład i zaangażowanie, to się powinno liczyć! Lepiej nic nie robić i nie wychylać się ?
 
 
+1 #19 RE: Radzyń Podlaski w teledysku!pioter 2017-04-01 21:49
tak sobie w telewizji parę razy obejrzałem ten teledysk i weszłem na tego yutuba i paczę a tam 2,8 mln wyświetleń.