Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 17 czerwca 2019 imieniny: Alberta, Laury | 1934 - ulica Ostrowiecka została przemianowana na ulicę Bronisława Pierackiego

I Radzyński Test Wiedzy Ekologicznej

Piotr Tarnowski – Podinspektor Wydziału Zarządzania Mieniem Komunalnym   
środa, 03 lutego 2016 08:00

segregujeW pierwszym etapie I Radzyńskiego Testu Wiedzy Ekologicznej wzięło udział ok. 500 osób z trzech szkół podstawowych istniejących na terenie Radzynia Podlaskiego tj: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego, Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej.

I etap testu odbył się od 25 do 29 stycznia 2016 r. na terenie szkół. Spośród wszystkich uczestników, zgodnie z regulaminem testu, tylko 30 osób z największą ilością zdobytych punktów przejdzie do II etapu, chyba, że będzie więcej osób z tą sama ilością punktów. I tak też się stało w tym przypadku.

Osoby, które uzyskały maksymalna ilość punktów w I etapie tj. 30 było 40, a tych, którzy uzyskali 29 punktów było aż 56! Świadczy to o dużej konkurencji, a także o wysokim poziomie wiedzy ekologicznej uczestników.

Poniżej oficjalne wyniki I etapu I Radzyńskiego Testu Wiedzy Ekologicznej:

I Radzyński Test Wiedzy Ekologicznej- ZWYCIĘZCY I etapu

Lp.

imię i nazwisko

klasa

nazwa szkoły

liczba uzyskanych punktów

maksymalna ilość punktów do zdobycia

1.

Ewelina Arasim

VI A

Sp nr 1

30

30

2.

Kornelia Niebrzegowska

VI A

Sp nr 1

30

30

3.

Patrycja Borkowska

IV A

Sp nr 1

30

30

4.

Filip Kłos

V C

Sp nr 1

30

30

5.

Maja Krupska

V C

Sp nr 1

30

30

6.

Inga Górna

V C

Sp nr 1

30

30

7.

Zuzanna Rozwadowska

V B

Sp nr 1

30

30

8.

Adrian Sputo

V B

Sp nr 1

30

30

9.

Anna Adamska

V A

Sp nr 1

30

30

10.

Paweł Tchórz

IV

Sp nr 3

30

30

11.

Marek Niepsuj

V

Sp nr 3

30

30

12.

Krzysztof Paćko

V

Sp nr 3

30

30

13.

Marek Czuba

IV

Sp nr 3

30

30

14.

Michał Wysokiński

IV

Sp nr 3

30

30

15.

Bartek Dymitruk

IV

Sp nr 3

30

30

16.

Oliwia Lech

IV A

Sp nr 2

30

30

17.

Zuzanna Ogonowska

IV A

Sp nr 2

30

30

18.

Dominika Zielnik

V D

Sp nr 2

30

30

19.

Nikodem Denisiuk

V D

Sp nr 2

30

30

20.

Zofia Koczkodaj

V D

Sp nr 2

30

30

21.

Damian Borkowski

V D

Sp nr 2

30

30

22.

Mikołaj Cieniuch

VI A

Sp nr 2

30

30

23.

Damian Mackiewicz

VI A

Sp nr 2

30

30

24.

Adam Mazuruk

V B

Sp nr 2

30

30

25.

Damian Laskowski

V B

Sp nr 2

30

30

26.

Piotr Popławski

V B

Sp nr 2

30

30

27.

Jan Łaskarzewski

V E

Sp nr 2

30

30

28.

Julia Pulik

V E

Sp nr 2

30

30

29.

Mateusz Bancerz

V E

Sp nr 2

30

30

30.

Damian Dragan

V E

Sp nr 2

30

30

31.

Nikodem Dubel

VI C

Sp nr 2

30

30

32.

Hubert Wegner

VI C

Sp nr 2

30

30

33.

Karolina Kowalik

VI C

Sp nr 2

30

30

34.

Kamila Krawczyk

VI C

Sp nr 2

30

30

35.

Dominika Górnik

VI C

Sp nr 2

30

30

36.

Wiktoria Jończak

IV B

Sp nr 2

30

30

37.

Ewelina Blicharz

IV B

Sp nr 2

30

30

38.

Jakub Jasiński

IV C

Sp nr 2

30

30

39.

Olga Burczaniuk

IV C

Sp nr 2

30

30

40.

Bartłomiej Bogusz

VI B

Sp nr 2

30

30

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w II etapie testu, który odbędzie się w najbliższy piątek tj. 5 lutego 2016 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Radzyń Podlaski.

Lista osób, którzy uzyskali 29 pkt na 30 pkt możliwych:

Lp.

imię i nazwisko

klasa

nazwa szkoły

liczba uzyskanych punktów

maksymalna ilość punktów do zdobycia

1.

Aleksandra Gmur

V C

Sp nr 1

29

30

2.

Filip Broś

V C

Sp nr 1

29

30

3.

Julia Targońska

V C

Sp nr 1

29

30

4.

Bartosz Szczebelski

IV A

Sp nr 1

29

30

5.

Alina Stefaniak

IV A

Sp nr 1

29

30

6.

Michał Obrębski

IV A

Sp nr 1

29

30

7.

Natalia Niewęgłowska

IV A

Sp nr 1

29

30

8.

Kamil Kwasowiec

IV A

Sp nr 1

29

30

9.

Krystian Konarski

VI A

Sp nr 1

29

30

10.

Michał Niewęgłowski

VI A

Sp nr 1

29

30

11.

Konrad Osak

VI A

Sp nr 1

29

30

12.

Bartosz Trykacz

VI A

Sp nr 1

29

30

13.

Marcin Łukaszuk

VI A

Sp nr 1

29

30

14.

Małgorzata Paskudzka

VI A

Sp nr 1

29

30

15.

Martyna Sznura

VI A

Sp nr 1

29

30

16.

Martyna Ostasiewicz

VI A

Sp nr 1

29

30

17.

Jakub Król

V B

Sp nr 1

29

30

18.

Szymon Wierzbicki

V B

Sp nr 1

29

30

19.

Weronika Niewęgłowska

V A

Sp nr 1

29

30

20.

Wiktoria Bobrek

V A

Sp nr 1

29

30

21.

Dominika Wojtaszak

IV C

Sp nr 1

29

30

22.

Zuzanna Pękała

IV C

Sp nr 1

29

30

23.

Magda Zielant

IV B

Sp nr 1

29

30

24.

Monika Paskudzka

IV B

Sp nr 1

29

30

25.

Adrian Lotek

IV A

Sp nr 2

29

30

26.

Natalia Jeruzalska

IV A

Sp nr 2

29

30

27.

Gabriela Siudaj

IV A

Sp nr 2

29

30

28.

Magdalena Kucio

IV A

Sp nr 2

29

30

29.

Wiktoria Niewęgłowska

IV A

Sp nr 2

29

30

30.

Natalia Danilczuk

V D

Sp nr 2

29

30

31.

Gabriela Ceranowicz

IV D

Sp nr 2

29

30

32.

Kamil Greguła

VI A

Sp nr 2

29

30

33.

Szymon Krasucki

VI A

Sp nr 2

29

30

34.

Daria Hołownia

VI A

Sp nr 2

29

30

35.

Kacper Opolski

VI A

Sp nr 2

29

30

36.

Kamil Szczygielski

VI A

Sp nr 2

29

30

37.

Kamila Bigoraj

VI A

Sp nr 2

29

30

38.

Julia Zielińska

VI A

Sp nr 2

29

30

39.

Oliwia Kwoczko

VI A

Sp nr 2

29

30

40.

Iga Wójtowicz

V A

Sp nr 2

29

30

41.

Karolina Bosko

V A

Sp nr 2

29

30

42.

Daniel Musiatowicz

V A

Sp nr 2

29

30

43.

Mateusz Zawada

V A

Sp nr 2

29

30

44.

Anna Oziembło

V B

Sp nr 2

29

30

45.

Weronika Jurkiewicz

VI D

Sp nr 2

29

30

46.

Zuzanna Krupa

VI D

Sp nr 2

29

30

47.

Julia Łyjak

VI D

Sp nr 2

29

30

48.

Michał Bujek

V E

Sp nr 2

29

30

49.

Weronika Kowalik

V E

Sp nr 2

29

30

50.

Alicja Iwańczuk

V E

Sp nr 2

29

30

51.

Adrian Szaniawski

VI C

Sp nr 2

29

30

52.

Julia Syta

IV B

Sp nr 2

29

30

53.

Gabrysia Wziątek

IV C

Sp nr 2

29

30

54.

Bartosz Więch

IV C

Sp nr 2

29

30

55.

Mikołaj Kalinowski

VI B

Sp nr 2

29

30

56.

Karol Pietrzela

VI B

Sp nr 2

29

29

 

Komentarze  

 
#1 Gratulacjemmajeczkaa 2016-02-03 21:10
Gratuluje wszystkim ) córcia trzymam kciuki w drugim etapie :-)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.