Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 marca 2017 imieniny: Bogusława, Katarzyny

Już niedługo

JAZZ VIOLIN Aleksandra Kutrzepa Quartet, g.20 image
JAZZ VIOLIN Aleksandra Kutrzepa Quartet, g.20, 24.03.2017, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Pomóż im!

Ósmy Kolor Tęczy
Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Reklama

Groźny weekend w powiecie radzyńskim.

Karol Niewęgłowski   
niedziela, 17 kwietnia 2011 16:20

bilans_policja

Trzy wypadki. To bilans kończącego się weekendu w powiecie radzyńskim. Policja apeluje o ostrożność i spokojne powroty do swoich domów z niedzielnych wycieczek.

Do pierwszego wypadku doszło w sobotę (16.04) tuż przed godziną 14.00 w miejscowości Kąkolewnica. Kierująca samochodem Opel Vectra na skrzyżowaniu z drogą k-19 nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z Oplem Astrą. Jak ustalili policjanci kierowcy byli trzeźwi. Do szpitala z obrażeniami trafiła kierująca Vectrą.
Do kolejnego wypadku doszło w miejscowości Brzozowica Duża około godziny 18.25. Kierujący samochodem marki BMW prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że niezbędna była pomoc strażaków przy wyjęciu kierowcy i pasażera z pogniecionego auta. Ponadto jak ustalili policjanci 26 - letni kierowca miał 0,63 promila alkoholu w organizmie. Do szpitala z obrażeniami trafili obaj podróżujący samochodem.
Trzeci wypadek wydarzył się w niedzielę o godzinie 9.35 w Ulanie. Kierujący samochodem VW Passat, 30 - letni mieszkaniec Łukowa z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę. Jak ustalili policjanci kierowca był trzeźwy. Do szpitala z obrażeniami trafił kierujący i dwie pasażerki.

źródło: KPP Radzyń Podlaski

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.