Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 października 2017 imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita

Już niedługo

Bezpłatne warsztaty żywieniowe dla rodziców dzieci 0-3 lat image
Bezpłatne warsztaty żywieniowe dla rodziców dzieci 0-3 lat, 21.10.2017, 15:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

Brzozowy Kąt. Potrącił 45-latka poruszającego sie na wózku inwalidzkim i odjechał z miejsca zdarzenia

Barbara Salczyńska-Pyrchla   
środa, 07 grudnia 2016 15:06

Wniszczony wózek inwalickiNoc w policyjnym areszcie spędził 55-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska.

Wczoraj około godz. 16:00 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym do którego doszło w miejscowości Brzozowy Kąt. Z relacji świadków wynikało, że kierujący samochodem osobowym, w trakcie wyprzedzania, najechał na jadący w tym samym kierunku wózek inwalidzki. Po tym, odjechał z miejsca zdarzenia.

Wniszczony wózek inwalickiDzięki początkowym numerom zapamiętanym przez jednego ze świadków zdarzenia, policjanci bardzo szybki ustalili personalia kierowcy. Okazało się, ze jest to 55-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska. Mężczyzna zdążył już wrócić na swoją posesję, gdzie policjanci zauważyli uszkodzone auto, które odpowiadało opisowi. 55-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. W chwili zatrzymania był pijany. Badanie wykazało niemal 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Wózkiem inwalidzkim poruszał się 45-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska. Na szczęście obrażenia mężczyzny nie okazały się groźne, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.