Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 lutego 2017 imieniny: Eleonory i Piotra * 2009 - Papież Benedykt XVI mianował Andrzeja Dzięgę na metropolitę szczecińsko-kamieńskiego

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Typer

Na skróty

Typer 11. Moc atrakcji. Typuje Roman Belniak

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 10 listopada 2016 16:39

typer logoNa ostatniej prostej wygląda to tak: prowadzi pasqd111 z trzema punktami przed sylwia2.

Potem długo, długo nikt i z pięciopunktową stratą Medard. Czyli lider pewnie obstawi po linii najmniejszego oporu, a grupa goniąca będzie szukać szczęścia w wytypowaniu niespodzianek. Będzie się działo.

Mecze akurat trafiły się dość ciekawe. Mamy derby powiatu: do Kąkolewnicy przyjeżdża Orzeł Czemierniki, który w ostatnią niedzielę wygrał z Huraganem Międzyrzec i będzie chciał potwierdzić formę. Orlęta z kolei mają do przełamania złą passę. O lepszego przeciwnika niż Spartakus Daleszyce w tej sytuacji trudno. Meczu Rumunia - Polska nie trzeba reklamować. Na deser Anglia - Szkocja, czyli widowisko z podtekstami i grubo ponad stuletnią tradycją.

Romek BelniakNaszym ekspertem będzie dzisiaj Roman Belniak.

Niegdysiejszy prezes słynnego Tornado Branica Wohyń, do tej pory merytoryczne i papierkowe wsparcie Unii Żabików i Młodzieżówki. Pewną zagadką zawsze było dla mnie, jak tak poukładany, rzetelny i zorganizowany facet wytrzymuje w kolorowym świecie niższych lig piłkarskich. Kluczem chyba są: dystans do samego siebie i niewiarygodne wręcz, ciepłe poczucie humoru. W wolnych chwilach włazi na Bieszczady. Przegość.
Prezes powiada, iż:
Grom Kąkolewnica - Orzeł Czemierniki (piątek 13.00). 3:0. Pomimo że forma Orła wyraźnie rośnie, Grom poradzi sobie gładko.
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Szarowola (sobota 13.00) 2:0. Nareszcie wygrają, z kim jak nie z Daleszycami?
Rumunia – Polska (piątek 20,45), 0:2. Nie komentuję, po prostu tak musi być...
Anglia – Szkocja (piątek 20.45, 2:2. Oj, posypią się iskry, będą kości trzeszczały. Za 1000 lat sąsiedztwa i teraz dodatkowo za Brexit!

11 kolejka to też ostatnie w tym sezonie typowanie na naszej stronie. Kolejkę 10 wygrali ex aequo joeybarton pasqd111, ale joeybarton skontaktował się z nami i poinformował, że nawet jeśli wygra losowanie, to nie będzie mógł odbrać karnetu, bo jest obecnie poza granicami naszego kraju. W geście fair play postanawia nie brać więc udziału w losowaniu i dlatego karnet na ostatni mecz Orląt ze Spartakusem otrzymał pasqd111. Ale! Tego jeszcze nie było! pasqd111 w sobotę też nie będzie mógł być na meczu, dlatego wejściówkę przekazujemy zdobywcy 2 miejsca. Wygrywa lewik.

Dla zwycięzcy 11 kolejki postaramy się znaleźć jakąś nagrodę pocieszenia, bo karnetu tym razem nie będzie, a dla zwycięzcy całego typera w tym sezonie, wspólnie z prezesem naszych Orląt, uszykujemy jakiś zestawik gadżetów kibica. Tak jak było obiecane na początku zabawy :)

Gramy!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.