Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 lutego 2017 imieniny: Eleonory i Piotra * 2009 - Papież Benedykt XVI mianował Andrzeja Dzięgę na metropolitę szczecińsko-kamieńskiego

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Typer

Na skróty

Typer 9. Orlęta muszą wygrać a Jurek Struk ustawia włoską ligę

Zbigniew Smółko   
czwartek, 27 października 2016 20:39

typer logoNo i zaczęły się babskie rządy w Typerze!

Na szczycie rankingu witamy Sylwię2. Powoli, powolutku goniła czołówkę i teraz wlazła panom na ambicję. W pierwszej dziesiątce znalazł się też osobiście niejaki Admin Iledzisiaj, trzeba uważać...
W dzisiejszym zestawie mamy rozpędzony Grom Kąkolewnica, który umościł się na fotelu lidera okręgówki i wiele wskazuje, że może nawet utrzymać się tam do końca. Orlęta podejmują Cosmos Nowotaniec i wygrać muszą obowiązkowo. Żeby tylko chłopaki z Nowotańca o tym wiedzieli! W Ekstraklasie derby Trójmiasta. Arki na pewno nie będzie obchodzić, że Lechia coraz głośniej zgłasza aspiracje do mistrzostwa. W lidze włoskiej Napoli jedzie do Turynu. Bez Milika mecz traci dla nas trochę uroku, ale zobaczymy, czy ten Zieliński rzeczywiście taki dobry.

Jerzy StrukSwoimi typami podzieli się z nami Jerzy Struk. Mimo że trzydziestkę przekroczył już dość dawno, ciągle w nienagannej sportowej formie, czy to wyścigi rowerowe, czy piłka nożna, w której ciągle potrafi pokazać gościom o 30 lat młodszym, że niektórych rzeczy się nie zapomina. Ostatnio wiernie kibicuje nie tylko Orlętom, ale i Victorii Żmudź (serio, wiecie, gdzie to jest?), której podporą jest jego synek, wychowanek Orląt, Dominik. A poza sportem to naprawdę fantastyczny, pełen ciepła i życzliwości facet.
Jurek mówi, że:
Grom Kąkolewnica- Kujawiak Stanin 3:1. Moim zdaniem Grom idzie w tym sezonie na awans, są najsilniejsi w lidze.
Orlęta Radzyń Podlaski — Cosmos Nowotaniec 1-0. Typuję ostrożnie, kierując się rozumem, a nie sercem, bo rozum zostaje, a emocje tylko na chwilę. Orlęta mają duży głód zwycięstwa, po prostu wygrać to muszą.
Arka Gdynia — Lechia Gdańsk 1:1. Remis, jak na derby przystało.
Juventus Turyn — SSC Napoli 0-2. Mam siostrę we Włoszech i pewne wiadomości w tej sprawie... Obstawiamy niespodziankę.

 

Komentarze  

 
0 #1 WynikiAdmin iledzisiaj.pl 2016-11-03 22:33
Tomek1094 wygrał 9 rundę naszego Typera. Krótka typerowa biografia Jegomościa: 2 razy typował, przypomniał sobie o typerze, ciachnął i wygrał. 13 punktów (idealnie wytypowany wynik Juve) i wystarczyło... Gratulacje! :-)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.