Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 kwietnia 2024 imieniny: Leona, Tymona

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Gminnego Zarządu OSP w Kąkolewnicy

Michał Maliszewski
sobota, 28 listopada 2015 07:00

Piłki i pucharW piątek 20 listopada 2015 roku w Zespole Oświatowym w Kąkolewnicy odbył się III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Gminnego Zarządu OSP w Kąkolewnicy.

Do udziału w turnieju zgłosiły się trzy drużyny z terenu Gminy Kąkolewnica: OSP Wygnanka, OSP Kąkolewnica i OSP Grabowiec. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

Miejsce I zajęła drużyna OSP Kąkolewnica, miejsce II OSP Wygnanka, a miejsce III OSP Grabowiec.

Oficjalnego wręczenia nagród dokonał prezes Gminnego Zarządu OSP w Kąkolewnicy Witold Korulczyk, który podziękował wszystkim drużynom za udział w turnieju i pogratulował zwycięzcom.

Organizatorzy ślą serdeczne podziękowania sponsorom za wsparcie imprezy: Urzędowi Gminy Kąkolewnica i Witoldowi Korulczykowi.

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Gminnego Zarządu OSP w  Kąkolewnicy został zorganizowany w ramach alternatywnej formy spędzania czasu wolnego poprzez zachęcanie dzieci, młodzieży i dorosłych, mający na celu wdrożenie profilaktycznych działań przeciw alkoholowych i przeciw narkotykowych.

Zawody zorganizowali i przeprowadzili animatorzy zajęć sportowych na obiekcie „Moje Boisko Orlik 2012” w Kąkolewnicy Jacek Karwowski i Cezary Michaluk.