Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 lutego 2017 imieniny: Bogusza, Macieja * 2009 - Polska pokonała w Radzyniu 3:0 drużynę Włoch w tenisa stołowego, Andrzej Tarkowski został prezesem "Orląt"

Piłka nożna

Drink Team bez składu, Auto-Spa budzi się z zimowego snu

Michał Maliszewski
wtorek, 31 stycznia 2017 07:00

Piłka w siatce28. 01. 2017 r. to dzień startu kolejnych meczy w lidze halowej. Po dość długiej przerwie maszyna ruszyła.

Szlagierem III kolejki miał być mecz wielkich drużyn jakimi są: Drink Team i Koledzy, ale to właśnie ekipa z Żabikowa zdominowała rywali i pokonała 7-3 drużynę "Kępesa" i "Sebana". Bardzo dobrą grą mogą pochwalić się zawodnicy Auto-Spa, ponieważ dzięki dobrej organizacji zebrali się mocnym składem i pewnie wygrali swoje dwa mecze.

Szybka piłka - MOSiR Open 2016/17!

Patryk Śmieciński
czwartek, 15 grudnia 2016 07:00

Podczas rozgrywekW sobotę, 10 grudnia 2016r. rozpoczęła się "MOSIR Liga Open 2016/2017" na hali widowiskowo-sportowej przy ZSP w Radzyniu Podlaskim.

Ddo turnieju zgłosiło się 11 drużyn o bardzo silnych składach, a więc już wiadomo, że podczas trwania rozgrywek wyniki meczów nie będą oczywiste. Cieszymy się tym bardziej że do ligi zgłosiło się kilka nowych drużyn, z młodymi i utalentowanymi zawodnikami.

Przyjdź na mecz! Kibicuj swojej drużynie!

Krzysztof Grochowski
sobota, 12 listopada 2016 07:00

OrlętaDzisiaj, o godzinie 13.00 w ostatniej kolejce rundy jesiennej III ligi, Orlęta podejmią na własnym stadionie drużynę Spartakusa Daleszyce.

Klub z niewielkiego miasteczka pod Kielcami nie jest zbyt znany szerszemu gronu kibiców. Do trzeciej ligi awansował roku temu, ale w ubiegłych rozgrywkach III ligi świętokrzysko-małopolskiej zajął 6 miejsce, co dało mu utrzymanie w zreformowanej lidze. Ze względu na bliskość położenia klub z Daleszyc jest dogodnym miejscem do ogrywania się dla piłkarzy z Kielc czy też Ostrowca. Po niezbyt fortunnym starcie w obecnym rozgrywkach Spartakus ostatnio jakby zaczął grać lepiej, wygrywając u siebie z Karpatmi Krosno i Unią Tarnów. W tabeli są o jedno miejsce niżej niż Orlęta i w normalnych warunkach to pewnie nasz zespół byłby faworytem w tym meczu. Niestety przez niespotykaną w ostatnich latach plagę kontuzji trener Panek od dwóch miesięcy ma zdziesiątkowaną drużynę.

XVII Turniej „Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku”

Mariusz Szczygieł
poniedziałek, 31 października 2016 06:00

Wspólne zdjęcie27 października 2016 roku w Zespole Oświatowym w Kąkolewnicy odbyły się eliminacje powiatowe XVII Turnieju "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku" w kat. chłopców U-12.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 6 drużyn z powiatu radzyńskiego: SP Sobole, SP Czemierniki, SP Borki, SP Nr 2 Radzyń Podlaski, SP Wohyń i SP Kąkolewnica. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

Orlęta zagrają z Cosmosem Nowotaniec

sobota, 29 października 2016 11:27

olrleta logoW najbliższą niedzielę, o 13 radzyńskie Orlęta podejmą na własnym stadionie beniaminka trzeciej ligi, drużynę Cosmosu Nowotaniec.

Zespół z niewielkiej podkarpackiej miejscowości do tej pory był nieznany nawet najbardziej zorientowanym kibicom. Po awansie wzmocnił się kilkoma doświadczonymi zawodnikami i jak na beniaminka przystało, rozpoczął rozgrywki z animuszem, wygrywając min. z Motorem Lublin. Tytuł jednej z lubelskich relacji z tego meczu „Agroporażka w Cosmosie” jest wyjątkowo wymowny. Później szlo już trochę gorzej i obecnie są na 15 miejscu w tabeli.

Jacek Karwowski
piątek, 14 października 2016 06:00

Wspólne zdjęcie11 października 2016 roku w Zespole Oświatowym w Kąkolewnicy - Szkoła Podstawowa - odbyły się eliminacje gminne Turnieju „Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku” w trzech kategoriach wiekowych chłopców: U-8, U-10, U-12.

Do udziału w turnieju zgłosiło się siedem drużyn z trzech szkół: Szkoła Podstawowa w Polskowoli, Szkoła Podstawowa w Brzozowicy oraz Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Nocny Turniej Piłki Nożnej

Marek Topyła
czwartek, 29 września 2016 06:00

Rozgrywki nocąJedną z imprez Europejskiego Tygodnia Sportu był Nocny Turniej Piłki Nożnej, rozegrany 16 września na „Orliku” przy SP 2.

Do walki zgłosiło się 12 drużyn, które w pierwszej fazie grały w trzech grupach każdy z każdym. Następna faza to już nie były żarty, bo w rundzie pucharowej przegrywający odpadał. Do tej części turnieju awansowały po dwie najlepsze drużyny z grup oraz dwie z trzech drużyn z trzecich miejsc. Tak  więc ósemka najlepszych drużyn zagrała już na 100%.

Orlęta vs. KSZO - emocje do samego końca!

niedziela, 11 września 2016 18:33

Arkadiusz Kot na murawie2:2. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie pomiędzy naszymi Orlętami, a KSZO z Ostrowca Świętokrzyskiego.

W Radzyniu było gorąco..., a temperatura meczu rosła z minuty na minutę, sięgając zenitu w końcu spotkania. Zaczęło się na ostro, ale wyrównanie, akcjami z jednej i drugiej strony. Aż do 39 minuty, kiedy Michał Grunt (zapamiętajcie to nazwisko), głową pokonał naszego bramkarza. Pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 0:1 dla gości. Drugą połowę KSZO rozpoczęło najazdem na radzyńską bramkę. Zrobili to tak skutecznie, że w 49 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, znowu głową, wynik na 0:2 podwyższył Michał Stachurski. Wesoło już nie było...

Orlęta zmierzą się z KSZO. Będzie co oglądać...

sobota, 10 września 2016 11:32

Orlęta zmierzą się z KSZOW ósmej kolejce trzecioligowych rozgrywek piłkarskich zespół radzyńskich Orląt podejmie na własnym stadionie jednego z pretendentów do awansu, drużynę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

To niewątpliwie najsilniejsza drużyna z województwa świętokrzyskiego na tym szczeblu rozgrywek. Klub z Ostrowca ma w swojej historii występy nawet w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po spadku z pierwszej ligi po sezonie 2002/2003 przez kilka lat przeżywał burzliwe dzieje. Dwukrotnie wycofywany z rozgrywek, w 2011 roku zaczynał nawet od klasy okręgowej. Obecnie jednak klub ze stadionem na osiem tysięcy i kadrą mogą robić wrażenie na trzecioligowym poziomie.

Orlęta powalczą w Świdniku

piątek, 02 września 2016 18:32

Orlęta vs. PodhaleNarobili nam ostatnio smaku nasi piłkarze.

Chcemy więcej zwycięstw! To proste! A że potrafią zwyciężać, pokazali w środę na miejskim stadionie, pokonując 2:0 Podhale Nowy Targ.

- Tradycyjnie już drużyna trenera Panka nie najlepiej zaczyna sezon. Trzeba wierzyć, że nastąpiło przełamanie i też tradycyjnie będzie już tylko lepiej. Wreszcie poprawnie, po korektach w składzie, zagraliśmy w defensywie, a ponieważ Podhale zwłaszcza w drugiej połowie nie za bardzo miało pomysł na to, jak nas ugryźć, więc nasza wygrana jest jak najbardziej zasłużona - po meczu skomentował grę naszych piłkarzy prezes klubu Krzysztof Grochowski.