Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 marca 2024 imieniny: Anieli, Jana

Liga typerów - ćwierćfinały!

Zbigniew Smółko   
czwartek, 01 lipca 2010 23:00

Wojciech "Molas" GilNo bo co ma zrobić młody zdolny, celem podboju serc niewieścich w ilościach hurtowych? Możliwości są zasadniczo dwie. Albo zostać gwiazdą futbolu, albo nauczyć się grać na gitarze.  Wojtek "Molas" Gil poszedł drugą drogą, podobno z pożytkiem zarówno dla rock'n'rolla jak i futbolu. Rozbrat z piłką nie jest jednak zupełny, Wojtek zaś należy do osób, które jeżeli już mówią, to z sensem. Jeżeli wyniki czuje tak jak bluesa, to znaczy że 11 lipca świętować będzie Brazylia.

Samby się przyjemnie słucha a i popatrzeć jest na co

 Zacznijmy od meczu który może być bardzo ciekawy. Ghana jeszcze nigdy tak wysoko na mundialu nie zaszła i jeżeli wytrzymają napięcie są w stanie pokusić się o niespodziankę. Futbol w Afryce ma się coraz lepiej i jeżeli ktoś ujarzmi i mądrze poprowadzi drużynę z Czarnego Lądu może zajść dużo dalej. Z drugiej strony mamy dwukrotnego mistrza świata-Urugwaj. Ta drużyna jest dla mnie zagadką, nie widziałem jeszcze ich meczu w tym turnieju. Stracili do tej pory jedną bramkę co wskazuje na dobrą obronę. Coś jednak mi mówi, że puma może pożreć antylopę 1:0.

Drugi mecz może być jeszcze ciekawszy. Brazylia zawsze jest faworytem mistrzostw, tam każdy piłkarz może strzelić bramkę, no i grają (szkoda, że nie w tych finałach, ale poczekajmy) najpiękniejszy futbol na świecie. Holandia też zalicza się do grona faworytów z tym że zawsze brakuje tej kropki nad i, nawet w 74 roku. Nie wiem jaki jest  najbardziej znany holenderski taniec, sambę zna każdy i pewnie ją zatańczymy.2:1 dla Brazylii.

A tymczasem idę pograć z chłopakami jakiegoś bluesa.

Pozdrawiam-Molas.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
radia prl
poniedziałek, 25 marca 2024