Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

Liga typerów - dzień osiemnasty

Zbigniew Smółko   
poniedziałek, 28 czerwca 2010 00:00

Piotr MatysiakZ nabożnym szacunkiem do loży ekspertów powołałem dziś swojego Szefa (formy literackiej nie ma, a publikować się chce…) Już pora na makijaż, za chwilę rewia gwiazd, kurtyna idzie w górę… przed wami Piotr Matysiak!

Arcyredaktor, przemarketingowiec, mega fotograf, wielbiciel spontanicznych crashtestów na wiejskich gościńcach, Grot, Radzynianka, iledzisiaj, bufety w całym powiecie– zresztą co ja Wam będę tłumaczył…

Mistrzostwa niespodzianek

Absolutnym faworytem meczu Holandii ze Słowacją są Oranje, ale Słowaków poniesie psychika po meczu z Włochami. Ten Mundial jest dość szalony jeśli chodzi o wyniki, więc czemu nie mieliby wygrać nasi sąsiedzi z południa? Obstawiam sensację… Jeżeli chodzi o mecz drużyn południowoamerykańskich Brazylia – Chile, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Europejska piłka (a to u nas gra większość Brazylijczyków!) jest bardzo skomercjalizowana, często na gwiazdy kreowani są gracze dość przeciętni. Sądzę, że w Ameryce Południowej jest więcej miejsca na spontaniczność i autentyzm. Dlatego przychylniejszym okiem będę patrzył na poczynania Chilijczyków, nie tak rozreklamowanych jak canarinhos, ale równie zdolnych. Czy wystarczy im sił na sprawienie ogromnej niespodzianki i odesłanie do domu żelaznych faworytów? Chyba nie, ale myślę, że mecz będzie bardzo wyrównany i jeśli wygrają Brazylijczycy, to nie więcej niż jedną bramką.

Piotr Matysiak

 

Komentarze  

 
#1 slaboAtaman69 2010-06-28 08:04
to najlepiej prosze zrobic jeszcze rubyke zeby obstawiac ile bylo w karnych, i oczywiscie bramki ktore padly w karnych musimy doliczac do "iledzisiaj". :-x nie wiem samjak obstawiac.
 
 
#2 Nabrało rumieńców!!!!zbynieks 2010-06-28 23:05
Po raz pierwszy w dziejach naszej zabawy jeden zawodnik otrzymał maksymalną możliwą liczbę punktów do zdobycia: brawa dla rejescomponent!
Po raz pierwszy punkty zdobyło też aż 78 typerów. Dojedziemy do setki w ćwierćfinałach?
Pozdrawiam
zbynieks
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
koguty
wtorek, 16 kwietnia 2024
noimage
Kupię kabine
niedziela, 21 kwietnia 2024
noimage
Zakupie owies lub mieszankę paszowa
poniedziałek, 22 kwietnia 2024