Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 stycznia 2017 imieniny: Piotr, Małgorzata

SIATKÓWKA

III Turniej Ligi Relax dla Freak Teamu

Marek Topyła   
wtorek, 20 grudnia 2016 07:00

Podczas gryOstatnimi tegorocznymi akcentami siatkarskiej ligi organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji były mecze Ligi Relax.

Po dwóch zwycięstwach zespołu Adamek wydawało się, że i tym razem dopisze sobie kolejne punkty za wygrany finał. Okazało się jednak, że mecz ten należał do ich głównego rywala czyli Freak Teamu.

Osiem występujących w tym turnieju drużyn rozlosowano do dwóch grup, gdzie grano każdy z każdym, a następnie odbyły się mecze półfinałowe (A1 – B2 i A2 – B1), mecze o VII i V miejsce oraz mecze finałowe o III i I miejsce.

 

Komplet punktów AZ-BUD Poczty

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 05 grudnia 2016 07:00

Podczas akcjiNiedzielne mecze (4 grudnia) amatorskiej ligi MOSiR rozgrywane były w dwóch halach.

W LO grali II ligowcy, natomiast w hali SP 2 spotkali się zawodnicy AZ-BUD Poczty, Olimpii Komarówka i Aktywnych Bork. W meczach I ligi bezkonkurencyjna była Poczta, która pewnie zainkasowała kolejne sześć punktów. Prowadzi oczywiście także w tabeli, ale z sześcioma rozegranymi meczami czeka ją teraz dłuższa przerwa. Nieźle zaprezentowały się Aktywne Borki. Skład tej drużyny to ciekawa „mieszanka” młodości z zawodnikami bardziej doświadczonymi, którzy wiele lat grali w III ligowej Wolance. Na Olimpię Komarówka to wystarczyło, na Pocztę niestety już nie, choć walka w tym meczu była do końca zacięta.

 

Zacięte mecze I ligowców a w Lidze Oldboys znów Poczta

Marek Topyła   
wtorek, 22 listopada 2016 07:00

Podczas rozgrywekMecze amatorskiej ligi siatkówki prowadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu w minioną niedzielę (20 listopada) rozgrywane były na dwóch halach.

W LO swój II turniej grali Oldboye, natomiast w hali ZSP rozgrywane były mecze I i II ligi.W I lidze wszystkie spotkania były bardzo zacięte i wyrównane. Z czterech rozegranych meczów aż trzy kończyły się piątymi setami. Turovia dwukrotnie je przegrała a Aktywne Borki dwukrotnie z opresji wyszły zwycięsko. Zawodnicy z Bork pokazali charakter, zwłaszcza w meczu z Juniorem Trzebieszów, gdyż przegrywali już 0:2.

 

Siatkarze Banku Spółdzielczego Łuków pierwszym liderem I ligi

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 08 listopada 2016 07:00

Siatkarze Banku Spółdzielczego Łuków pierwszym liderem I ligiRadzyńska Liga Siatkówki im. Z. Gmura prowadzona przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu rozkręca się bardzo powoli. Drużyn w niej grających jest ponad 30, a walka toczy się aż w 4 ligach.

Po Lidze Relax i Lidze Oldboys przyszedł czas na pozostałe. W niedzielę, 6 listopada w hali I LO swe pierwsze mecze rozegrali I i II ligowcy. Jeśli chodzi o I ligę to z bardzo dobrej strony pokazali się zwycięzcy z ubiegłego roku, czyli zawodnicy BS Łuków. Wygrali pewnie 2 mecze, chociaż AZ-BUD Poczta postawiła im poprzeczkę bardzo wysoko. I nie ma też co ukrywać, że mecz ten był ozdobą całej kolejki. W II lidze karty odkryła Biała i okazało się, ze trzon zawodników to Volley Radzyń z ubiegłego sezonu, który w tym roku nie zgłosił się do rozgrywek.

 

I Turniej Ligi Relax dla drużyny Alko-skład

Marek Topyła   
wtorek, 25 października 2016 06:00

Zawodnicy podczas gryTegoroczna Radzyńska Liga Siatkówki im. Zdzisława Gmura organizowana przez radzyński MOSiR rozpoczęła się 23 października turniejem Ligi Relax.

W lidze tej grają drużyny mieszane, na boisku muszą grać co najmniej dwie dziewczyny, a pewne ograniczenia w grze zawodników I i II ligi powodują, że poziom gry jest bardzo amatorski i rekreacyjny. A że taka forma jest dobra i oczekiwana najlepiej świadczy fakt, ze w tym sezonie od następnego turnieju grać tu będzie 8 drużyn. W niedzielnym turnieju wystąpiło „tylko” 6 drużyn, grano każdy z każdym, wiec na dwóch boiskach hali I LO rozegrano 15 meczów. Cichym faworytem była drużyna Freak Team, która zwyciężyła w ubiegłym sezonie. Niestety jedna porażka z drużyną z Wohynia spowodowała, że aż trzy drużyny miały taką samą ilość punktów i o zwycięstwie musiał decydować bilans setów. W tym najlepszy był Alko-skład wyprzedzając Nasz Sad Volley Wohyń i Freak Team. Kolejne miejsca zajęły drużyny Dream Team MOSiR, PUK oraz Number One.

 

Grand Prix Miasta i Gminy w Siatkówce Plażowej - Turniej nr 6 w Siedlanowie

Marek Topyła   
środa, 17 sierpnia 2016 06:00

Zawodnik przy piłce (z mistrzem drugiego planu) ;)Rozgrywki amatorskiej plażówki wraz z wakacjami powoli zmierzają do końca. W minioną sobotę zawodnicy spotkali się w Siedlanowie i wbrew obawom był to bardzo zacięty turniej.

Ani długi okres „wolnego” ani sobotni termin nie przeszkodził zawodnikom w przyjeździe do Siedlanowa. Do rywalizacji zgłosiło się 14 drużyn, więc było długo, ale z pewnością nie nudno. Przyjechało kilka drużyn spoza naszego powiatu, więc każda drużyna chciała pokazać się jak z najlepszej strony. Po 6 godzinnych zmaganiach najlepszymi okazali się Rafał Wójcik i Andrzej Chlebicki, wyprzedzając Damiana Skubisza i Pawła Fiutkę, Marka Wierzbickiego i Konrada Kubalskiego oraz Macieja Bieleckiego i Jacka Malczewskiego.

 

Grand Prix Miasta I Gminy w Siatkówce Plażowej - Bedlno

Michał Maliszewski   
wtorek, 09 sierpnia 2016 06:00

Zawodnicy na boiskuPiątym turniejem wakacyjnego cyklu rozgrywek plażówki organizowanego przez Gminę Radzyń i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji były zawody w Bedlnie. Cały trud organizacyjny wzięła na siebie OSP w Bedlnie i trzeba przyznać, że wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Po 5-cio godzinnej sportowej walce najlepszymi okazali się Szymon Zakrzewski i Hubert Zakrzewski, pokonując w finale 21:18 Grzegorza Wróblewskiego i Łukasza Rozenkiewicza. Obie drużyny finalistów dzięki punktom zdobytym w tym turnieju znacznie awansowały w klasyfikacji GP i jeśli nie będzie jakiejś katastrofy, to powinny liczyć się w walce o główne trofea cyklu. W meczu o III miejsce Łukasz Ostropolski i Bartłomiej Bojarczuk wygrali 21:17 z Jakubem Siłką i Mateuszem Pękałą. Nie był to szczęśliwy turniej dla dotychczasowych liderów cyklu czyli Marka Wierzbickiego i Konrada Kubalskiego, którzy odpadli w walce o półfinał.

 

Turniej nr 3 – Paszki Duże

Michał Maliszewski   
środa, 27 lipca 2016 06:00

Zawodnicy podczas akcjiKolejnym przystankiem cyklu rozgrywek plażówki organizowanego przez Gminę Radzyń i MOSiR były Paszki Duże (niedziela 24 lipca).

Gospodarzem imprezy była OSP w Paszkach Dużych i trzeba przyznać, że takiego przygotowania i gościnności dawno nie było. Strażacy świetnie przygotowali całe otoczenie, boisko i zaplecze, a że turniej trwał aż 7 godzin, to wszyscy mogli liczyć na gorące kiełbaski, napoje, grochówkę, ciasto czy chleb ze smalcem i ogórkiem. I za to wszystko należą im się wyjątkowe słowa uznania.

 

Zapraszamy na Nocny Turniej Siatkówki Plażowej!

Michał Maliszewski   
czwartek, 21 lipca 2016 06:00

Turniej nocny30 lipca na boiskach w parku miejskim amatorzy siatkówki plażowej spotkają się na kolejnym turnieju nocnym.

Rozgrywki te są zawsze emocjonujące i widowiskowe i nic dziwnego, ze cieszą się dużym zainteresowaniem. Zaczynamy 0 21.00, walka toczyć się będzie w dwóch kategoriach (open i miksty,) a zapisy drużyn tylko do 26 lipca (wtorek).

Szczegóły na plakacie i w Regulaminie. MOSIR zaprasza, będzie się działo.

 

Turniej nr 2 to Płudy

Michał Maliszewski   
wtorek, 12 lipca 2016 06:00

Zawodnicy podczas gryGP Miasta i Gminy to cykl turniejów plażówki rozgrywanych w różnych miejscowościach. Po inauguracyjnym turnieju w Ustrzeszy przyszedł czas na Płudy.

Organizatorami turnieju w Płudach (niedziela 10 lipca) była Gmina Radzyń i KS Płudzianka. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim jest koordynatorem GP  i robi wszystko, by turnieje te tworzyły całość. Do rywalizacji w Płudach przystąpiło 17 drużyn. Mecze rozgrywano na dwóch boiskach, więc można było pokusić się o dłuższe mecze. Grano „brazylijką”, czyli drużyny odpadały dopiero po drugiej porażce. Gdy do tego dodamy świetną pogodę, atmosferę i fakt, że organizatorzy zadbali o ciepły posiłek, wodę czy słodycze, więc jasne było, że nikt się nie nudził i 5 godzin gry minęło nie wiadomo kiedy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15